Aslan ve Yengeç Burç Uyumu

Aslan burcunun karakter yapısı nedeniyle, burçlar dünyasında belki de en iyi anlaştığı burç yengeç burcu olacaktır. Aslan liderliği, yengeç ise yönetilmekten hoşlanır. Bu durumda iyi birer sevgili olmaları da  kaçınılmazdır. Yengeç, aslanın beklentilerini çok iyi karşılar. Her ikisi de tutkulu, evine ve ailesine bağlı burçlardır. Aslan ve yengeç evliliği de iyi bir evlilik olabilir.

Yengeç evine bağlı, ailesi için elinden geleni yapan ve gerektiğinde kendinden bile fedakarlık yapan bir burçtur. Evini kurar ve ailesi için her şeyi yapar. Aslan da çalışkanlığı ile evine çok iyi bakacaktır. Aslan ve yengeç ikilisi, burçlar dünyasında bizden en yüksek puanı alan ikililerden biri oluyor. Çünkü bu ikili için romantik bir çift olacaklarını söyleyebiliriz. Aslan dominant karakterlidir.

Bu yönüyle de birçok burçla anlaşmakta zorlanır. Koç ya da oğlak gibi baskın burçlarla zaman zaman ters düşebilir. Ama yengeçin sakın ve sadık yapısı, ikilinin birbirini çok iyi tamamlamasını sağlayacak. Başlangıçta aslan duygularını göstermekte zorlanabilir. Ama yengeç, tavırları ve sadakati ile onun açılmasını, sonradan harika bir sevgiliye dönüşmesini sağlayabilir. Aslan ve yengeç ikilisi, 10 üzerinden 9 alıyor. Bu kusursuz uyumu eğer doğru bir şekilde kullanabilirlerse, bu ikilinin birliktelikleri evlilikle sonuçlanacaktır. Sadakat ve güven bu ilişkinin kilit noktası. Bu konuda sorun yaşanmazsa, tutkulu bir aşk bu çifti bekliyor olacak.

Aslan Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve yengeç burcu erkeği bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında çok nadiren mutlu bir birliktelik yaşarlar. Normalde kolay kolay anlaşamayan bu iki burç aşk hayatlarında da anlaşamazlar. İki burç da sorunlarla mücadele etmeyi çok fazla sevmezler. O yüzden kısa süreli ilişkilerinde bile herhangi bir sorun yaşadıkları zaman mutlu olamazlar. Çünkü aralarında kurdukları ilişki her zaman fedakarlık ve anlayış isteyen bir ilişki olacaktır. Bu iki burcun uzun süreli ir ilişki yaşamaları oldukça düşük bir ihtimal oldukları için evlilik yoluna gitmeleri de oldukça düşük bir ihtimaldir.

Aslan Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği ile yengeç burcu kadını bir ilişkiye başladıklarında aralarındaki uyumu yakalamak için ve mutlu olabilmek için biraz çaba sarf etmeleri lazım. Eğer ki mutluluğu yakalayana kadar birlikteliklerini devam ettirirlerse bu zamandan sonra ilişkileri tutkulu bir birlikteliğe dönecektir. Yengeç burcu kadını sevilmeye ve ilgiye oldukça düşkün bir yapıya sahiptir. Bu istediği ise aslan burcu erkeği çok rahat bir şekilde karşılayabilir. Evlilik kararı aldıklarında her zaman birbirlerine destek olurlarsa çok mutlu ve heyecan verici bir evlilik hayatları olabilir.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku