Aslan ve Yay Burç Uyumu

Hem aslan hem de yay ateş grubuna mensup burçlardır. Dolayısı ile birbirleri ile anlaşmaları da zor olmayacaktır. Aslan lider bir burçtur ve arkadaşları arasında çok sevilir. Yayın arkadaşlarının arasında sevilmesinin nedeni ise çılgınlıkları olabilir. Dolayısı ile her ikisi de sosyal burçlardır. Birlikte çok konuşacak konuları olabilir. Eğer bu ikili birbirlerine vakit ayırabilirse, baş başa kaldıklarında inanılmaz zevkli zamanlar geçirebilirler. Aslan ve yay birçok konuda aslında birbirlerinin zıttı burçlardır. Ancak zıt kutupların birbirini çektiklerini de unutmamak lazım. Bize kalırsa aslan ve yay burç uyumu 10 üzerinden 7-8 alır. Eğer kusursuz bir ilişki istiyorlarsa birbirlerini dinlemeleri gerekiyor, aksi takdirde yaylar, aslan burcunun sinirlendiğinde gözünün döndüğünü unutmamasını tavsiye ediyoruz.

Aslan burcu kişilerinin en dolu dolu aşk yaşayacağı burç hiç kuşkusuz yay burcu olacaktır. Bu ikili, birbirini anlarlar. Bu nedenle aslan ve yay burcu ikilisinin iyi birer arkadaş ve dost olduklarına da şahit olabilirsiniz. Aslan ve yay ikilisi, genel olarak benzer zevklere sahiptir. Her ikisi de sosyal kişilerdir ve arkadaşları ile eğlenmekten ve gezmekten büyük keyif alırlar. Bu durumda birbirleri ile güzel bir uyum yakalamaları çok da zor gibi görünmüyor. Her iki karakter de girdikleri hemen her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar.

Aslan burcu erkeğinde de kadınında da şeytan tüyü vardır. Bu da onların neden bu kadar dikkat çekici olduklarını açıklıyor. Daha ilk gördüğü anda aslan burcuna tutulan yay burcu ise en az aslan kadar dikkat çekici olduğu için, bu ikilinin uyumlu bir birlikteliği olacak. Bu ikili, başlangıçta arkadaş olabilirler. Hatta çok iyi dost olmaları da muhtemeldir. Ama bu arkadaşlık, zaman içinde tutkulu bir beraberliğe dönüşebilir. Çünkü ikilinin arasında her daim tarif edilemez bir çekim olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ile yay burcu erkeği birlikteliklerinde çok nadir mutlu olabilirler. Birbirlerini iten özelliklerinden dolayı anlaşmaları oldukça zordur. Arkadaşlık ilişkilerinde bile kolay kolay anlaşamayan bu iki burç bir ilişkiye başladıkları zaman sorunlar ve tartışmalar peşlerini asla bırakmazlar. Ancak kimi zaman ilk başlarda aralarında heyecan verici bir birliktelik yaşanabilir. Bu da kısa bir süre sonra heyecanın kaybolması ile sonuçlanır. O yüzden bu ikili bir ilişkiye başlamadan önce iyice bir düşünmelidir. Bu evlilik kararı aldıkları zaman içinde geçerlidir.

Aslan Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcunun sahiplenici yapısı yay burcu kadının oldukça hoşuna gidecektir. Eğer bu iki burç bir ilişki kararı alırlarsa istedikleri süre boyunca aralarında uyumu yakalamaları çokta zor değildir. Bu uyumu yakaladıklarında ise oldukça heyecan verici ve tutkulu bir ilişki yaşarlar. Aralarındaki sevgi aşka dönüştüğü zaman ise bunu iyi değerlendirebilirlerse çok mutlu bir çift olabilirler. Bu iki burç aralarında uyumu ve mutluluğu yakaladıkları zaman kolay kolay kaybetmezler. Evlilik kararı altıkları zamanda bunun altında el ele kalkabilirler.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku