Aslan ve Aslan Burç Uyumu

Aynı burçtan iki insanın anlaşmaları çok kolay da olabilir çok zor da. Aslında bu, biraz da onlara bağlıdır. Her ikisi de lükse oldukça düşkün olan bir çiftin maddi durumu, zaman zaman zorluklar yaşamalarına neden olabilir. İkisinden birinin biraz tutumlu olmasını tavsiye ediyoruz. Aslan lider burçtur ve dışarıdan oldukça katı, soğuk görünebilir. Ancak içinde sıcacık ve yumuşak bir kalbi vardır. Karşısındaki kişi de aynı durumda olduğunda bu ilişki biraz zorlayıcı olabilir, ancak her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından birbirlerini anlamakta fazla zorlanmayacaklardır. Aslan ve aslan ilişkisi bizden 10 üzerinden 10 almasa da, aşka duydukları saygı ve içlerindeki duygusal bağ sayesinde bizden 8 puan alıyorlar.

Aslan burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, ikilinin arasında harika ve kusursuz bir uyum olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de lider karakterlere sahip olduklarından, birbirlerini yönetmek isteyeceklerdir. Bu ilişki her şeye rağmen uzun süreli bir birliktelik olabilir. Çünkü birbirlerini anlamakta zorlanmayacak ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olacaklardır. Bu ilişkide ikilinin arasında bir uyum vardır. Bir eve iki aslanın biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ama ikilinin yükselenleri bu ilişkide oldukça etkilidir. Birisi alttan almayı öğrenirse, diğeri de ondan ders alacak ve birbirlerine karşı daha ılımlı davranacaklardır.

İki aslan burcunun birlikteliği, genel anlamda özenilecek ve aklı başında bir birliktelik olacaktır. Aslan burcu, ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahip olduğundan, karşısındaki aslan ile aynı hayat görüşlerine sahiptir. Bu da, onları özenilecek bir çift yapıyor. Bu ikili, tutkulu aşklarını cinsel hayatlarında da sürdürürler. Birlikte oldukça uyumlu olan çiftimiz, yatakta birbirleri ile uyum içinde olduklarından, aralarındaki elektrik yatakta da görülecektir ve birlikte yepyeni deneyimler denemekten hiç bıkmayacaklardır.

Aslan Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve aslan burcu erkeği birbirlerine huy bakımından oldukça benzerler. Egoları yüksek olan bu iki burcun bu özellikleri aşka dönüştüğü zaman aralarında oldukça tutkulu ve heyecan verici bir aşk yaşarlar. Hayata bakış açıları ve düşünce yapıları birbirlerine benzemesinden dolayı birbirlerine oldukça anlayışlı iki kişi olacaklardır. Gerektiği yerde karşısındaki kişi ile empati yapmayı bilirler. Eğer bu birlikteliği evlilik ile birleştirmek isterlerse bu evlilik oldukça güzel bir evlilik olacaktır ve kendileri için en uygun eş adayını bulmuş olacaklardır.

Aslan Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği ve aslan burcu kadını birbirlerinin egolarını tatmin ederlerse ve düşünce yapıları uyursa gerçekten uyumu yakalayabilirler. İlişkilerinde bu uyumu yakaladıklarında ise herkes tarafından imrenilen ve iç çekilen bir ilişkiye sahip olurlar. Aslın bu burç arkadaş olarak da birbirlerine çok benzedikleri için çok güzel anlaşırlar. Birbirleri için en uygun çift adayı olan bu iki burç sonsuz mutluluğu ve uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar. Evlilik kararı aldıklarında ise herkese parmak ile gösterilen bir aile olurlar.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku