Aslan ve Terazi Burç Uyumu

Terazi insanları analitik düşünen güçlü kişilerdir. Onların bu yönü aslanın kafasını çelmeye yetebilir. Bu ikiliyi zorlu günler bekleyebilir ancak sabırlı olmakta ve karşı tarafı anlamaya çalışmakta fayda var. Aslan burcu çok gururludur, geri adım atmak onun ruhuna terstir. Dolayısı ile ilişkide bir sorun olduğunda bunu çözmek terazi burcuna düşüyor. Dengeli ve gerçekçi yapısı ile aslanın yanında durmayı başarabilirse terazi, aslanla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir. Bizim tavsiyemiz, bu ilişkide aslandan çok terazinin aslana ayak uydurması. Çünkü aslan, dışa dönük de olsa duygusallığa önem verir. Karşı taraftan duyacağı romantik sözler, onu kendinize aşık etmek için önemli bir adımdır.

Aslan burcu ve terazi burcu birlikteliği, çok dikkat çekici ve ömür boyu sürdürülebilir bir ilişkidir. Sıra dışı olacağını garanti edeceğimiz bu ilişkide, kimin daha baskın olacağı hiç belli olmaz. Çünkü her ikisi de dikkat çeken ve kendine güvenen kişilerdir. Bu durumda, ipler her ikisinin de elinde olabilir. Ama ikisinin birden elinde olmayacaktır. Çünkü bu ikili sürekli bir yarış içinde olabilir.

Terazi burcu oldukça sadık ve güvenilirdir. Yani aslan burcunun yıllardır başkalarında arayıp da bulamadığı sadakati terazi ona verecektir. Rahat ve kaliteli bir yaşama sahip olmak için sürekli çalışan ve bu uğurda hiç yorulmayan aslan burcu, gerçek mutluluğu terazi burcunda bulacaktır. Aslan burcu merttir ve güvenilirdir. Sevgilisinin de en iyi sırdaşı olacaktır. Terazi burcu onun en çok bu tavrından etkilenecektir. Bu ikilinin seviyeli bir birliktelik yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.

Terazi burcu aslan burcunu asla terk etmeyecek bir burç olduğu için, aslan burcu ona güvenmekte sorun yaşamayacaktır. Asla ısrarcı bir karakter olmayan terazi burcu, bu yönüyle aslan burcunun çok hoşuna gidecek. Lüks yaşantısı ile terazi burcunun dengeli tavırları bir araya geldiğinde, bu ikili birbirlerine ayak uydurmaya çalışmalıdır. Bu ikili, uzun bir birliktelik yaşar ve nitekim de sonunda evlenebilirler.

Aslan Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve terazi burcu erkeği ir ilişkiye başladıkları zaman ilk anlardan itibaren aralarında tarifsiz bir uyum yakalarlar ve birbirlerini tamamlarlar. Durum böyle olunca herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir çift olurlar. İlişkileri kendi aralarında oldukça tatlı ve ateşli olacaktır. Her ilişkide olduğu gibi bazen sorunlar yaşasalar da çabuk çözüm bulma yetenekleri ile bu sorunların üstesinden gelebilirler. Bu iki burç evlilik kararı aldıklarında evlerine ve birbirlerine bağlı bir aile olurlar. Bu hem kendileri için hem de aileleri için çok güzel bir durum olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği ile terazi burcu kadını bir ilişkiye başladıkları zaman mutlu olabilmek adına oldukça çaba sarf etmeleri gerekmektedir. Eğer ki bu çabadan sıkılmadan ilişkileri için uğraşırlarsa bir zaman sonra gerçekten mutluluğu ve tarifsiz uyumu yakalayabilirler. Ancak bu uyum kaybetmeleri de oldukça kolay olacaktır. Bu yüzden oldukça dikkatli davranmaları gerekmektedir. Aralarında arkadaşlık dönemlerinde oluşan öfke kimi zaman sonra tutkulu bir aşka dönüşebilir. Durum böyle olunca uzun süreli bir beraberlikleri olabilir. Ancak aralarındaki mutluluğu kaybetmemeye dikkat etmeleri gerekmektedir.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku