Aslan ve Boğa Burç Uyumu

Aslan ve boğa ilişkisi için şöyledir ya da böyledir demek zor. Malum her ikisi de lider ve gururlu burçlar. Bir araya geldiklerinde birbirlerini çok iyi de anlayabilirler, çok kötü de anlaşabilirler. Ancak aslan ve boğa için uyumsuz bir çift demek de yanlış olur. Hareketli, neşeli ve girişken yapısı ile boğayı tavlamayı başaran aslan, ilişkide zincirleri elinde tutmak ister. Çünkü kendisini ancak bu şekilde güvende hisseder. Bu, onun için oldukça önemlidir. Ancak aynı şeyleri boğa için de söylemek yanlış olmaz. Yine de bu ilişkinin tutkulu, düzeyli ve neşeli bir ilişki olacağı kesin. Birbirlerini anlamayı başarırlarsa birlikte evliliğe doğru bir adım atabilirler.

Aslan burcu ve boğa burcunun birbirlerine benzerlikleri çoktur. Her ikisinin de lüks zevkleri vardır ve bu ikilinin lüks bir restoranda şık bir yemek yerken karşılaşabilirler. Aslan burcu, birçok burç tarafından müsrif olarak gösterilebilir. Ancak onu anlayan boğa burcu ile anlaşmakta hiç zorlanmayacaktır. Seçkin zevkleri ile tanıdığımız aslan burcuna eşlik edecek olan boğa burcu, onunla vakit geçirmekten çok hoşlanacaktır.

Boğa burcu ve aslan burcu çifti, kendilerine uyumlu ve düzenli bir birliktelik yaratabilirler. Hem aslan burcu, hem de boğa burcu güzelliklerden hoşlanır. Hayatın güzelliklerinden büyük keyif alan bu ikili, birlikte çok iyi vakit geçirecekler. Aslan burcu ilgi bekler ve ilginin merkezinde olmaktan hoşlanır. Bu durumda boğa burcu ona karşı ilgi göstermeyi ihmal etmemelidir. Aslan burcu, pek de sosyal bir burç olmadığı için, boğa burcu onunla baş başa vakit geçirmeye hazır olmalıdır. Zaten aslan burcu sıkıcı bir tip olmadığı için, baş başa olmak onun da çok hoşuna gidecektir.

Aslan Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve boğa burcu maalesef ki aralarında istedikleri mutluluğu ve uyumu yakalayamaz. Aslan burcu kadını liderlik iç güdüsüyle ilişkisini yönetmeye çalışır. Boğa erkeği ise bundan asla hoşlanmaz. Uda aralarında sorunlar yaşanmasına neden olur. Ancak kısa süreli bir ilişki yaşadıklarında nadiren de olsa mutluluğu bulabilirler ama sadece kısa süreli ilişkilerinde. Uzun süren bir ilişkide iki tarafında çok yıpranmasından dolayı işler değişmeye başlar ve birbirlerini çok üzebilirler. Yani uzun süreli bir ilişki düşüncesinde olmazlarsa mutlu olabilirler. Aslan kadını ve boğa erkeği evlenme kararı aldıklarında ise oldukça fırtınalı bir evlilik süreci geçirirler.

Aslan Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki kısa süreli olacaktır. Ancak bu kısa sürede birbirlerini çok mutlu edebilirler ve birbirlerine çok güzel anlar yaşatabilirler. Bu güzel ve kusursuz uyum sadece ilk başlara özel bir durumdur. Çünkü bir süre sonra ilişkilerine sorunlar eklenmeye ve zaman için de iki tarafında sıkılmasına neden olacaktır. Aslan burcunun aşırı gururlu bir yapısı genel olarak kavgalarda asla geri adım atmamasına neden olur. Buda iki burcun aralarındaki sorunların asla çözülmemesine neden olacaktır.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku