Aslan ve Oğlak Burç Uyumu

Aslan ve oğlak için kusursuz bir çift demek doğru olmayacaktır. Onların arasında bir kıvılcım da olabilir soğuk bir duvar da. Toprak grubuna mensup oğlak ve ateş grubuna mensup aslan ikilisinin birlikte iyi vakit geçirmeleri için, her ikisinin de çenesini tutması gerekebilir. Bu ikilinin anlaştığı bir nokta vardır ki o da her ikisinin de çalışkan olmasıdır. Aslan lüks bir hayata inanılmaz meraklıdır, dolayısı ile de paraya. Oğlak da paraya önem verir ancak bunu lüks harcamalardan çok kendini garanti altında hissetmek için harcar. Aslan hiç düşünmeden bir saate milyarlar verebilir, oğlak ise geleceğe yatırım yaparak o parayı araba almak için biriktirir. Ancak bu ilişki yürümez demek zor, çünkü her ikisi de oldukça tutkulu ve aileye düşkün burçlardır.

Aslan burcu ve oğlak burcu birlikteliği için yürümesi zor bir ilişki diyebiliriz. Oğlak burcu yalnızlıktan hoşlanır. Kendini dinlemeyi ve tek başına vakit geçirmeyi sever. Bu durumda onu etkilemek ve bu tutkusundan vazgeçmesini sağlamak bir hayli zordur. Onun gerçek aşkı olmak için, sözcükler yeterli olmaz. O sözlere değil, davranışlara inanır. Eğer gerçekten seviyorsanız, aşkınızı kanıtlamalısınız. Ona değer verdiğinizi gösterin. Oğlak burcu, ilk bakışta soğuk görünebilir. Onun bu soğukluğu aslan burcunu daha ilk bakışta kendine çekebilir. Oğlak burcu, her daim ” ben kendime yeterim” edalarındadır. Aslan burcuna bu ilişkide büyük iş düşüyor.

İkilinin birbirinden farklı karakterlere sahip olduklarını düşündüğümüzde, anlaşmalarının zor olacağını da söylememiz gerekiyor. Oğlak burcu sevgiye ihtiyaç duyar duymasına, ama bu onun için hayattaki en önemli şey olsa bile gerçekten güvenmeden kimseye kendini tam anlamıyla açmaz. Duyarlı ve sabırlı bir insan olan oğlak burcu, aslan burcunu elinde tutmak istiyorsa, onunla birlikte sosyalleşmek zorunda hissedebilir kendini. Oğlak burcu zaman zaman romantizmden uzaktır. Bu durumda aslan burcu, ona romantik sürprizler yaparak bu ilişkide dengeyi tutturmalıdır.

Aslan Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve oğlak burcu erkeği bir birliktelik yaşarlarsa emin olun ki bu aslan burcu kadını isterse olur. Oğlak burcu erkeği sürekli aslan burcu kadınının ona yol göstermeye çalıştığını ve ona liderlik yapmaya çalıştığını görecektir. Bu nedenden dolayı uzun süre birliktelik yaşamaları oldukça düşüktür. Çünkü zaman içinde oğlak burcu erkeği aslan kadınının yaptığı bu hareketlerden sıkılmaya ve ondan uzaklaşmaya başlayacaktır. Buda ikili arasında bir süre sonra her şeyin bitmesine neden olacaktır. Uzun süreli ilişkilerinde iki tarafta oldukça yıpranır.

Aslan Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan erkeği ve oğlak kadını bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki genel olarak her zaman kısa sürmektedir. Ancak bu birliktelik ne kadar kısa süreli olursa hem aslan erkeği hem de oğlak kadını için bu süreç daha mutluluk verici ve heyecanlı geçecektir. İki burcun macerayı sevmesi ve yeniliğe açık olması durumunda kısa süreli olsa da araların çok tutkulu bir ilişki yaşarlar. Ancak bu ilişki süresi uzamaya başladıkça aralarındaki büyü bozulmaya ve sorunlar çıkmaya başlar o yüzden bir süre sonra ikili arasında bazı şeylerin son bulması iki taraf içinde oldukça mantıklı bir karar olacaktır.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku