Aslan ve Kova Burç Uyumu

Aslan herkese hükmedebilir, ancak söz konusu bir kova olduğunda, işler sandığı kadar da kolay yürümeyecektir. Özgürlüğüne düşkün ve bekar olmaktan oldukça mutlu mesut olan kovayı tavlamak, aslan için çok da kolay olmayacaktır. Ancak aslanın kendine gösterdiği özen, lükse olan merakı ve tutkuları kovanın başını döndürebilir. Özellikle aslan kadınları, güzel giyinmeye, güzel kokmaya ve güzel konuşmaya çok önem verirler. Bu durum kova erkeklerinin dikkatini çekmek için yeter de artacaktır. Ayrıca aslanların tutkusu ve yataktaki inanılmaz performansı da kovaların gözünde onları vazgeçilmez kılıyor. Bir kova, ancak emin olduğu kişi ile evliliği düşünebilir. Evine bağlı ve sadık olan aslanla da evlenme fikri bir kovaya çok da mantıksız gelmeyecektir.

Hem aslan burcunun hem de kova burcunun egoları çok gelişmiştir. Aslan burcu ve kova burcu birlikteliği için söyleyebileceğimiz en önemli şey, bu ilişki ya mükemmel olacak ya da başlamadan bitecektir. Aslan burcunun kendine fazlası ile özen gösterdiğini biliyoruz. Onun dış görünüşü, hemen her burcu etkiler.  Aslan burcu lüks yaşamayı çok sever. Onun maaşının yarısını pahalı restoranlara, lüks kıyafetlere harcadıklarını görebilirsiniz. Bu durumda da kova burcu ondan ilk bakışta etkilenir. İlişki ciddiye bindiğinde ise onun gereksiz masrafları kova burcunu rahatsız edebilir. Çünkü kova burcu bazen cimri bile olabilir.

Aslan burcu duygularını uçlarda yaşar. Kova burcunun da en az onun kadar uç bir insan olduğunu söyleyebiliriz. Her ikisi de özgürlüklerine düşkün insanlardır ve kısıtlanmaya asla gelemezler. Aslan burcu kadını ve kova burcu erkeği bu noktada çok zorlanmasa da, aslan burcu erkeği ve kova burcu kadını birlikteliği her iki taraf da çok şaşırtıcı olabilir. Kova burcu kadını, pek fazla ilişkilerde baskı altında olmayı sevmez. O zaman aslan burcundan kaçabilir. Bu noktada aslan burcunun sevgisini sınayacaktır. Bu iki bağımsız karakterin birlikteliği, aşılması zor olan zorlukları aşabilirse, ilişki de zaman içinde rayına oturacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve kova burcu erkeğinin bir ilişki yaşamaları oldukça yanlış bir karar olacaktır. Çünkü bu iki burç birbirine kolay kolay uyuz sağlayamaz. Kova burcu erkeğinin aşırı duygusal bir yapısı olması aslan kadınını iter. Eğer zaman içinde bir ilişkiye başlamaya karar verirlerse bu ilişki onlar için güzellikten öte oldukça yorucu ve kötü bir anın olacaktır. Aslan kadını ile kova erkeği birbirine aşık olsa dahi bu sonuç değişmez çünkü zaman içinde birbirlerini daha iyi tanıdıkça sorunlar artmaya başlar. Bundan dolayı bu iki burç bir ilişki kararı almadan önce iyice düşünmeleri gerekmektedir.

Aslan Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği ile kova kadını ilk tanıştıkları zaman kısa süreli bir ilişkiye başlayabilirler. Ancak bu ilişki kısa süreli olmaz ise ve uzatmaya çalışırlarsa bu iki taraf içinde oldukça yıpratıcı olacaktır. Mesela aslan burcu erkeğinin yönetmeyi sevmesi kova kadının ise kafasına koyduğunu yapması ikili için oldukça büyük sıkıntıların yaşanmasına neden olacaktır. Hele ki aslan erkeği ve kova kadını evlilik kararı alırlarsa iki içinde mutsuz bir hayat süreceklerdir. Bu yüzden bu iki burç uzun süreli birliktelik yaşamadan önce iyice düşünmelidir.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku