Aslan ve Başak Burç Uyumu

Aslanla anlaşmak her burcun harcı değildir. Başak burcu günün birinde onca insan arasında bir aslanı tercih ettiyse, onu zorlu günlerin beklediğini de bilmesi gerekir. Ateş grubuna mensup aslan ve toprak grubuna mensup başak, yatakta çok iyi bir ikili olabilirler, her ikisi de partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak iş günlük hayatta yürütmeleri gereken aşk ilişkisine geldiğinde, önlerine birçok engel çıkabilir. Bu engeller karşısında aslanın arkasını dönüp gitmesi kuvvetle muhtemeldir. Bu noktada başak onu elde etmek istiyorsa, bu ilişkinin yükünün de onun omuzlarında olduğunu bilmesi gerekir. Aslanlar zor insanlardır. Dolayısı ile aslan ve başak burç uyumu bizden 10 üzerinden 5 puan alıyor.

Aslan burcu ve başak burcu birlikteliği için, ya olur ya da olmaz diyebiliriz. Başak burcu, hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkandır. Aslan burcu da rahat bir yaşama isteği içinde olduğundan o da iş hayatında oldukça çalışkandır ve mutlaka iyi yerlere gelecektir. Bu ikili, iş hayatında iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili, iş hayatındaki başarısını aşk hayatında gösterebilir mi, burası tamamen onlara kalmış. Başak ve aslan burcu birlikteliği, çok da rahat bir birliktelik olmayacaktır. İkili, ilişkinin başlarında birbirine alışmakta zorlanabilirler. Başak, eleştirileri ile aslan burcunu fazla sıkmamalıdır. Aksi halde aslan burcu bu durumdan korkup kaçabilir.

Başak burcu, ilişkilerinde tam bir kapalı kutu olabilir. Bu durumda da aslan burcu ile olan ilişkisinde ona daha açık olmasını tavsiye ediyoruz. Bu, aralarındaki ilişkinin daha da kuvvetlenmesini sağlayacaktır. İnsanlar konuşarak anlaşır. Bu durumda başak olayları ve duygularını içine atmak yerine, düşüncelerini aslan burcu ile paylaşmalıdır. Aslan burcu fazla sosyal bir burç olmayabilir. Bu durumda da başak burcunun ona ayak uydurması gerekir.

Aslan Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcunun bağımsızlığına düşkün olması başak erkeğini oldukça zorlar. Bunun yanı sıra başak burcunun da aşırı titiz olması ve buna çok dikkat etmesi aslan kadını zorlar. Çünkü aslan kadını fazla sıkıya ve üzerinde hakimiyet kurulmasına gelemez. Durum böyle olunca bu ikili aralarında uyumu yakalamaları ve ilişkilerinin uzun süreli olması oldukça zordur. Bu ikilinin uzun süreli birliktelik kurması çok nadir görülen bir durumdur. Birlikte mutlu olmaları oldukça zor olduğundan dolayı evlilik kararı almaları kendileri için oldukça yanlış bir karar olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği çok romantik bir burçtur. Ancak maalesef aşırı kıskanç olması ve karşısındaki kişinin üzerinde hakimiyet kurmayı sevmesi nedeni ile başak burcu kadını ile çok fazla anlaşamaz. Çünkü başak burcu kadını asla özgürlüğünün kısıtlanmasını sevmez. Bu yüzden aslan erkeği ve başak kadını arasın başlayacak bir ilişkide mutlu olmaları ve aralarındaki uyumu yakalayabilmeleri oldukça düşük bir ihtimaldir. Başak burcu kadını aslan erkeğini sürekli bir eleştiri içinde bulunur bu durumdan dolayı da sürekli kavga ederler. Bu yüzden aralarından uzun süreli ve sağlıklı bir ilişki kurmaları oldukça zor bir durumdur.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku