Aslan ve İkizler Burç Uyumu

Aslan ve ikizler burç uyumu bizden geçer not alıyor. Her ikisi de girişken, özgüvenli ve hareketli burçlar oldukları için birbirleri ile uyum sağlamaları da zor olmayacaktır. Aslan, ikizler kadar olmasa da çapkın bir burç sayılabilir, ancak ikizlerin gözünün kimde olduğunu anlamak oldukça zordur. Bu ilişkide her iki tarafın da fedakarlık yapması gerekir. İkizlerin şıpsevdi ruhu, aslanın çekiciliği ile buluştuğunda yepyeni bir ruh haline bürünebilir. Onu elde etmek için savaşan taraf ikizler olacaktır. Aslan lider ruhlu ve kıskanç burçlar arasında yer alıyor. Eğer ikizler, aslanın bu kıskanç tavırlarına meydan okuyabilirse, birlikte eğlenceli ve heyecanlı bir ilişki yaşayabilirler. Aslan burcu oldukça gururludur, onun bu tutumu karşısında ikizler neye uğradığını şaşırabilir. İkizlere sabırlı olmasını tavsiye ediyoruz.

Aslan burcu ve ikizler burcu birlikteliği, en uyumlu birlikteliklerden biri olmasa da, her ikisi de canlı ve aktif kişiler oldukları için, birlikte iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili için birçok astroloji yorumcusu, yüksek şans bile verebilir. Öyle ki aslan ve ikizler evliliğinin de iyi bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Kendilerinde olmayan şeyi karşı tarafta bulacakları için, bu ilişki yeni şeyler keşfedecekleri bir ilişki olacaktır.

İkizler burcu zeki ve dikkat çekici bir tiptir. Aslan burcu da zeki insanlara ilgi duyar. Ayrıca ikizler burcunun zarafeti, aslan burcunun daha ilk anda başını döndürebilir. Birbirinden çok farklı gibi görünen bu ikili, birbirlerini iyi bir şekilde tamamlayabilir. Bu ilişkide, ikizler burcunun keyfi yerinde olacaktır. Bu konuşmaktan çok seven burç, karşısındaki mantıklı aslan ile saatlerce sohbet etmekten çok hoşlanacaktır. Aslan burcu ateş grubuna mensup, ikizler burcu da hava grubuna mensup bir burçtur. Ateş ve hava grubu birliktelikleri genellikle uyumlu ve uzun ömürlü birlikteliklerdir. Bu ilişkide ikizler burcunun gözleri parlar ve mutlu olur. Aslan burcu da onun mutluluğundan mutlu olmaktan çok hoşlanacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ile ikizler burcu erkeği aralarındaki uyumu çok rahat bir şekilde yakalayabilirler. Çünkü bu iki burcun birçok ortak özelliği bulunmaktadır. Durum böyle olunca hem anlaşmakta hem de mutlu olmakta hiç zorlanmazlar. Bazen her ilişkide olduğu gibi sıkıntılar yaşasalar da bu sorunları el ele vererek aşabilirler. Aslan burcunun kendine güvenen bir yapısı olması ikizler burcunun oldukça ilgisini çeker. Bu iki burç hem aşk hayatlarında hem de evlendikleri zaman evlilik hayatlarında mutlu olmamak için herhangi bir nedenleri yoktur.

Aslan Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği herkse karşı ılımlı ve oldukça zeki bir kişiliğe sahiptir. İkizler burcu kadını ise hareketli ve enerjik bir yapıya sahiptir. Bu özelliği aslan erkeğinin oldukça hoşuna gider. Arkadaşlık ilişkilerinde oldukça anlaşan bu iki burç aşk hayatlarında da çok güzel anlaşabilirler. Bir birlikteliğe adım attıklarında mutlu olmamak için hiçbir nedenleri yoktur. Bazı sorunlar yaşadıklarında bile bu sorunları el ele vererek atlatırlar. Her sorun bu iki burcu birbirine daha fazla yakınlaştırır. Böylece aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku