Koç ve Akrep Burç Uyumu

İlişkiniz düzgün gitmeyecek sürekli kavga ve gürültüler olacaktır.Aslında tutku’da eksik olmayacak sizden ama şiddet bile girebilir işin içine.Koç burcunun Balık ya da Yengeç gibi sizi açacak sabrı yoktur. Küsüp somurttuğunuz zaman çekip gidecektir. Yöneticiniz Mars yüzünden ikinizde oldukça öfkelisiniz. Siz kızgınlığınızı bastırırsınız uzun bir süre yüzeye çıkmayabilir ama patladığınız zaman korkunç olur.
İki burç çok uyumlu olmasa’da iki tarafta elinden geleni yapar ise uyumluluk sağlanalabilir.
Özellikle cinsel hayatta iki burçta doyumsuzdur ve bu doyumsuzluklarını ancak birbirleri ile giderebilirler.Akrebin derin duyguları vardır ve koç burcunun bunu anlaması için birazcık çaba sarf etmesi gerekmektedir.Özellikle ateşli olan akrep kadınları “kadınlığın” hat safhasında olan yaratıklardırlarAncak onun istediklerini verirseniz akrep burcu sizin ilişkinizde size her zaman sadık olacak ve sizi kolay kolay bırakmayacaktır. Ancak aynı sadakati sizin de göstermenizi bekleleyecektir.Akrep burcu, ikili ilişkilerinde oldukça tutkulu birisidir. Akrep burcu kendi düşüncelerine ve sezgilerine oldukça güvenir.

Bu durumda ilk bakışta birinden hoşlanmadıysa, onu tanımak için de uğraşmayacaktır. Ancak ilk bakışta dikkatini çeken ve merak ettiği bir kişiyi elde etmek de yine akrep burcunun işidir. Bu oldukça hırslı ve delici bakışlara sahip olan akrep burcu, girdiği her ortamda bir şekilde dikkat çekmeyi başardığı için, koç burcunun onu fark etmesi pek de uzun sürmez. Bu ikilinin ilişkileri, duygusal olduğu kadar bir o kadar da inişli çıkışlı olacak.

Her ikisi de dominant karakterler oldukları için, bu ilişkide iplerin kimin elinde olacağı hiç belli olmaz. Ama akrep burcunun oldukça hatta belki de biraz fazla kıskanç olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu durumda koç burcu kendini kafeste hissetmek istemeyecektir. Bu durumdan kurtulması için, akrep burcunun güvenini ciddi şekilde kazanması ve sadakatini göstermesi gerekiyor. Koç burcu ve akrep burcu ilişkisi için %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Koç Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu kadını ile Akrep burcu erkeği çok iyi anlaşabilirler. Akrep burcu erkeği asla monotonluğu sevmez koç burcu kadını da öyle olduğu için bir araya geldikleri zaman hiç sıkılmazlar. Çok iyi anlaşsalar da akrep burcunun aşırı detaycılığı yüzünden bazı zamanlarda sıkıntı yaşama ihtimalleri de vardır. Ancak ortak noktayı yakaladıklarında aralarındaki sorunu çok kolay bir şekilde çözebilirler. Öte yandan iki burcun cinselliğe olan düşkünlüğü de ikili arasında tam uyum yakalanmasını sağlayabilir. Böylece çok şehvetli ve heyecanlı bir ilişki yaşarlar.

Koç Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu erkeği ve akrep burcu kadını ilişkilerinde devamlı olarak hep üste çıkmaya çalışacaklardır. Bu olay sadece aşk ilişkilerinde değil normal ilişkilerinde de böyledir. İki burç da oldukça uyanıktır ve farklı yönleri vardır. Koç burcu erkeği hırslı ve yeniliklere oldukça açık bir kişidir ancak pratik ve detaycı biri değildir. Asla kısıtlamaya gelemez. Akrep burcu kadını ise emir almayı sevmez ve kendi bildiğini okur. Durum böyle olunca aralarında birçok kez sürtüşmeler olabilir. Bu yüzden bu iki burç ilişki yaşadıklarında bazı konulara dikkat etmelidir.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku