Koç ve Balık Burç Uyumu

Duygusallığı ile tanıdığımız balık burcu, liderliğin burcu koç ile iyi bir ikili ilişki içindedir. Konu aşk olduğunda ise, bir tarafın baskın olması bu ilişkinin ömrünün uzun olacağının sinyallerini verir. Koçun analitik yapısı, balığın ise duygusallığı her iki taraf için problem olmaktan çıkarsa, bu ikilinin ilişkileri mutlu bir evlilik ile sonuçlanabilir.

Koç ve balık burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da diyebiliriz. Bu ikili, farklı karakterlere sahiptir. Balık duygusallığı ve aşka olan tutkusu ile koçu kendine aşık edebilirse, koç burcu onun için çok sadık bir aşık olacaktır. Balık burcu oldukça sadıktır ve karşısındakinden de bunu bekler. Koç burcu ise körü körüne kimseye bağlanmaz, mantık her zaman bir adım öndedir. Balık burcunun samimiyetine ve sevgisine inanırsa, ona hayatının aşkını da yaşatabilir. Balık burcu hassastır. Bu noktada da koç burcunun dikkatli davranması gerekir.

Onun için duygusallık geri plandadır. Hal böyle olunca da zaman zaman farkında olmadan balık burcunun kalbini kırabilir. Ama aralarında kuvvetli bir bağ varsa, balık burcu karşısındaki koç burcunu dize getirmek için elinden geleni yapacaktır. Koç ve balık burcu uyumu için on üzerinde 7 verebiliriz. Kalan üç puanı ise bu ikilinin duygusal ve mantıksal hayattan beklediklerinden kırıyoruz. Ancak aşk, her zaman olduğu gibi bu ilişkide de sorunların üstesinden gelebilirse, koç ve balık için iyi bir çift olacaklarının sözünü verebiliriz. Zira balık burcu, her daim yanında olduğu mesajını verirse, koç burcu da hiç kimseye olmadığı kadar sadık ve güvenli olacaktır.

Koç Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Koç burcu kadını kendi hayatında oldukça azim ve gerçekçi bir yapıya sahiptir. Balık burcu erkeği ise kolayı seven ve hayalcidir. Bunun yanında hiçbir şeye kolay kolayda ikna olmazlar. Bu durum bazı zamanlar koç burcu kadını çılgına dönmesine neden olabilir. Ancak balık burcu erkeği kendisi hakkında söylenenlere değil kendi düşündüklerine önem verir. Öte yandan balık burcu erkeği oldukça anlayışlıdır. Bu da koç burcu kadınını mutlu eder. Balık burcu bir erkeği ancak koç burcu bir kadın taşıyabilir desek yanlış olmaz.

Koç Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Balık burcu kadınının oldukça sakin ve içedönük bir yapısı vardır bu durum koç erkeğini oldukça sıkabilir. Çünkü koç erkeği yenilikleri oldukça sever. Ancak şöyle bir durumda var ki balık kadını koç burcu erkeğine cazibesini kullanarak her istediğini yaptırabilir. Özellikle balık kadınının oldukça evcimen bir yapısı olması ilişkilerinde sorunlar yaşanmasına neden olacaktır. Koç erkeğinin dik başlılığı ve bencilliği kimi zaman balık kadınını incitebilir. Koç erkeğinin arkadaşlarına bağlı olması bunun yanında balık kadınında evine oldukça bağlı olması oldukça zır bir durumdur. Bu yüzden hem normal ilişkilerinde hem de özel ilişkilerinde bu iki kişi anlaşmakta oldukça zorluk çekerler.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku