Koç ve Oğlak Burç Uyumu

Oğlak burcu, inatçılığı ve çalışkanlığı ile bilinir. Aynı çalışkanlık koç için de geçerlidir. Çünkü koç burcu liderliğin burcudur ve her daim birilerinin lideri olmak ister. Oğlak burcu için iş hayatı çok önemlidir ve yükselmek için sürekli çalışır, çalışır, çalışır. Bu durumda koç ve oğlak burçları için iyi bir iş arkadaşına sahip olacaklarını söyleyebiliriz. Ancak aynı durum aşk hayatında da geçerli midir, ondan pek emin değiliz. Zira bu iki baskın karakter, aşk ilişkisinde birbirleri ile bir yarış içine girebilirler. Oğlak burcunun dışta cool duruşu ve soğuk görüntüsü, koç burcu üzerinde merak uyandırır.

Bu da ondan etkilenmesi ve bu etkinin zamanla bir aşka dönüşmesi kuvvetle muhtemeldir. Ancak oğlak burcunun güvenini kazanmak çok da kolay değildir. O sözlere değil, davranışlara inanır. Yani koçun onu sözlerle kandırması oldukça zordur. Ondan etkilendiğinizi göstermek istiyorsanız, bunu davranışlarınızla kanıtlamanız ve onu gerçekten inandırmanız gerekir. Size güven duymasını sağlayabilirsiniz, oğlak burcu sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Koç ve oğlak burcunun yatakta da iyi bir çekimi vardır. Her ikisi de günlük hayatlarında mantıksal kişiler olsalar da, cinsel hayatlarında değişik fantezileri ile bu ilişkiyi sürekli ayakta tutacaklardır. Koç ve oğlak burcu ikilisi, bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Kusursuz bir çift olacaklarını söyleyemeyiz, ama aradaki kıvılcım onları birbirlerini daha yakından tanıma isteğine itebilir ve zamanla ciddi bir ilişkinin başlangıcı yaşanabilir.

Koç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hırslı, idealleri olan ve iş hayatında oldukça başarılı iki burç olan koç ve oğlak samimiyet kurabilirse birbirlerini oldukça mutlu ederler. İlişkiyi ikinci plana bırakıp iş hayatına yönelmek hayati bir hata olacağı için aşk oyunlarını ıskalamamak gerek. Oğlak burcunun duygusal dünyasına almayı kabul ettiği koç kadını baskın taraf olmaya çalıştıkça, soğuk ve kibirli havasıyla bilinen oğlak için daha da çekici olacaktır. Sosyal yaşam söz konusu olunca her iki burçta evde vakit geçirmeyi tercih edecektir. Kutsal sayılan dakikalar ise yatak odasında geçecek.

Koç Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İnce bir ipin üzerinde yürür gibi yürüyecekleri ilişkide koç erkeği oğlak burcunun inadını aşarsa gerçek sevgiye ulaşabilir. Lider ruhlu koç ile zor anlaşan ancak kopmaz bağlar kuran oğlak için nazik tavırlar karşısında inatçı olmak oldukça zordur. Aşık olduğu zaman dünyanın en sadık insanı olan oğlak, partnerine hakim olmak isteyen koç erkeği ile mükemmel uyumu yakalayabilir. Cinsel yaşam iki burçta da ateşli ve şehvetlidir. Sosyal hayattaki uyumlarını yatak odasına da yansıtırlar. Romantizm burç uyumunu taçlandıracak son hamle olabilir.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku