Koç ve Boğa Burç Uyumu

Boğa’nın yapısı oldukça dominant olduğu için Koç burcu, bunun biraz altında kalabilir. Öncelikle iki tarafında oldukça fedakarlık göstermesi gereken bu ilişkide, yatak performansı her iki taraf için de oldukça önemli ve güzel bir şekilde ilerler. İki taraf da yemek ve sofraya önem verir ve bu noktada ortak bir paydada buluşurlar.Boğa’nın pratik yapısı ve evine olan düşkünlüğü, koç burcunu kısa sürede sıkabilir, bunaltabilir. Bu noktada koç burcunun hareketli ve maceracı yapısı boğa ile çatışacaktır. Bu noktada oldukça çaba sarf etmel, birbirinizi anlayışla karşılamalısınız. İşlerini hızlı bir şekilde tamamlamak isteyen aceleci yapılı Koç burcunun da kendini biraz frenlemesi bu ilişkide oldukça önemli.

Koç burcu ve boğa burcu ilişkisinin aşk ilişkilerinde %50 oranında bir şansı vardır. Birlikte çok iyi bir ikili de olabilirler, gerçekten zorlu bir ikili de. Açıkçası bu ilişki ya uzun sürecek ya da daha ilişkinin en başlarında tıkanıp bitecektir. Eğer ikisinin arasında ciddi bir elektrik varsa, bu tutkularını birbirlerini tanımak için harcayabilirler. Koç da boğa da hayattan ne istediğini bilen insanlar oldukları için, mantıklı kişilerdir. Ama tutkulu ve duygusal olmadıklarını söylemek de yanlış olur.

Bu ikili, birlikte vakit geçirmek için çaba göstermeli ve birbirlerini daha yakından tanımalıdır. Boğa burcu ve koç burcu ikilisinin anlaşabilmesi için, boğa burcunun aşırı sahiplenici tavırlarından biraz uzaklaşması gerekiyor. Çünkü bu karşısındaki kişiyi korkutabilir. Koç ve boğa burcu günlük hayatın yanı sıra, özellikle yatakta aralarında inanılmaz bir çekim vardır. Fiziksel açıdan oldukça uyumlu olan bu ikili, bu uyumunu günlük hayatta da sürdürebilir ama bunun için ikisinin de fedakarlık yapması gerekiyor. Boğa burcuna, kıskançlıklarını kontrol altına almasını tavsiye ediyoruz.

Koç Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu erkeği hızlı karar vermekte zorlanan bir yapıya sahiptir bu nedenle hayatının birçok yerinde sıkıntılar yaşamaktadır. Koç kadını ise alacağı kararların üzerinde iyice düşünür ve bir şey için asla acele etmez. Ancak boğa erkeği ile anlaşabilmesi için koç burcu kadınının oldukça sabırlı olması gerekmektedir. Eğer ki boğa burcu erkeğini onun hayalindeki kadın olduğunuzu inandırabilirseniz emin olun aranızda kusursuz bir uyum yakalarsınız. Boğa burcu erkeği evcimen bir tiptir. Buda koç burcu kadının oldukça mutlu eder. Koç burcu kadınını ilk başlarda zorlanma durumu olsa da bu zorlukların ardından kusursuz bir uyum yakalayabilirler.

Koç Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa kadını hayatının her yerinde kendisi için basit fikirlerden kesinlikle hoşlanmaz. Basit olan bir fikir karşısında olaylı bir tepki vermese bile karşısındaki kişiye her şekilde belli eder. Koç erkeği ise yenilikçi ve sıra dışı fikirleri seven bir yapıya sahiptir. Bu yönden oldukça anlaşabilirler. Ancak boğa burcu bir kadının aşırı sakin olması koç burcu erkeğine çok sıkıcı gelecektir. Ancak koç burcu erkeğinin boğa kadınına farklı davranışlarda bulunursa emin olun aralarında kusursuz denilebilecek bir uyum yakalarlar. Ancak bu olsa bile arkadaş açısından öte aşk hayatında birbirlerine çok zor uyum sağlarlar.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku