Koç ve Terazi Burç Uyumu

Zayıf ve sevgi dolu terazi ile aranızda bir uyum olması sizin ve rakipleriniz için dezavantaj olabilir.İlişkilerinizi zamana bırakmak yerine daha çok terazi ile zaman kazanarak yapmalısınız.Terazi genellikle evlilik ve aile kurmaya, çocuk bakmaya daha yatkındır. Bütün bu domestiklikleri koç burcunun anlayışla karşılaması gerekiyor. Bütün bunlar aşılır ise, oldukça geleceği ve temelleri olan bir ilişki bu iki burcu bekliyor. Terazi burcunun eşini terk etmesi zordur.

Tutkuları ile sizi heyecanlandıracaktır. Şehvetli, ilgili, heyecanlıdır ve birlikte iyi vakit geçirirsiniz. Gözü dışarıda olabilir ama yalnızca sıkıldığı zamanlar! Aranızdaki heyecanı korumak için bırakın sizin ne zaman ne yapacağınızı kestiremesin.Hep beraber olmak isteyeceğiniz olan teraziye fazla ilgi iyi gelmeye bilir. Doğasında fazla ilgi barındırmayan terazı aslında onunla fazla ilgilenilmesini istemez.Ayrıca terazi burcunun dış görünüşe fazlaca önem verdiğini unutmayın! Mutlaka bu burçla buluşmadan önce güzel ve titizce giyinmelisiniz.

Dengeli bir insan olarak tanıdığımız terazi burcu, bu güçlü ve ayakları yere sağlam basan koç burcu insanı ile anlaşmakta pek de zorlanmayacaktır. Zira her ikisi de hayattan benzer beklentilere sahip oldukları için, bu ilişkinin güçlü ve uzun bir ilişki olacağını söyleyebiliriz. Koç burcu insanı oldukça açıktır. Ne hissediyorsa, ne istiyorsa söylemekten çekinmez. Onun bu tavrı, terazi burcunun da çok hoşuna gidecek. Çünkü yalan ve gizli işler, hiç de terazi insanına göre değildir. Koç burcu eğlenceli olduğu kadar tutkuludur da.

Özellikle aşk ilişkilerinde, doğru insanı bulduğunu düşündüğünde, oldukça romantik ve tutkulu bir insan haline dönüşebilir. Evlilik, bu ikili için doğru bir seçim olabilir. Ama yine de birinin dışa dönük, diğerinin de daha içe dönük olması, bu ilişkide problem yaratabilir gibi görünüyor. Birlikte bir orta yol bulmalarını tavsiye ediyoruz. Böylece her ikisinin de istediği olmuş olacak ve ilişkileri sağlam temeller üzerine oturacaktır. Birlikte edinecekleri hobilerle daha çok sosyalleşmeyi denemelerini tavsiye ediyoruz. Böylece aralarındaki bağ da kuvvetlenecek.

Koç Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Karakteristik olarak farklı kutuplarda olsalar da bir ilişki için gerekli tüm özellikler iki burçta da vardır. Eğlenmeyi seven ve hayatında hareketi eksik etmeyen Terazi, Koç kadını ile eğlenceli vakitler geçirecektir. Evliliğe ve hayatını adamaya hevesli Teraziye karşılık lider ruha sahip Koç kadını da evliliğe saygı duyar. Sosyal hayatta terazi burcuna ait olma duygusunu hissettirecek olan Koç, cinsel yaşamda da liderliği elden bırakmaz. Duyguları hassas olan Terazi erkeği Koç ile anlaşırken sözel diyaloğa çok önem verir.

Koç Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Liderliği bir an olsun elden bırakmayan Koç erkeği terazinin mücadeleci ruhu karşısında biraz afallayabilir. İlişkide her zaman baskın taraf olan koçun zorlu terazi karşısında ipleri biraz gevşetmesi ilişkiyi daha uzun soluklu hale getirecektir. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven iki burç ilişkide aksiyonu ve romantizmi doğru oranda yakalayabilirse evlilik çok uzak değil. Sevgi, macera ve tutku söz konusu olunca iki burcun da hayattan beklentileri aynıdır. Uyum sorunu yaşamadıkları bir diğer alan ise yatak odasıdır. Cinsellik her iki burç içinde önemli.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku