Koç ve Başak Burç Uyumu

Bu ilişkinin devam etmesi için oldukça fazla çaba sarf etmek altın kurallardan birisidir. Oldukça çalışkan ve enerjik olan başak burcunun enerjisine koç burcunun yetişmesi biraz zaman alacaktır. Otoriter ve dominant yapılı başak burcu, koç burcuna karşı biraz daha kendini geri çeke bilmelidir. Eğer yanınızda bir başak burcu insanı varsa, onunla birlikte daha da güçlene bilirsiniz. Koçla birlikte uyumlu denilebilecek başak burcu, bütün olaylardan haklı çıkmayı da oldukça başarılı bir şekilde yapar ve sürekli organizasyon başarısı ile ön plana çıkmaktan hoşlanır.

Bu ilişkide çiftlerin biraz geri çekilmesini bilmesi kaydıyla bu ilişki uzun süreli olabilir ve ilerleyebilir.Yatakta da ilk hareketi ilk olarak başak burcu bekler ve hamle yapılmasından oldukça hoşlanır. Ahlaki olarak koç burcunun fazla sadık olmadığını hatırlatmakta fayda var. Başak burcu daha bağlı ve sadakati hat safhada olduğu için iki burç arasında bu şekilde bir uyumsuzluk olabilir.Oldukça fazla efor harcayarak ve elinizden geleni ardınıza koymadığınız sürece bu ilişki yürüyecektir.Başak burcu hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkan ve bir o kadar da hırslıdır. Başak burçları iyi kişilerdir, ama dillerini tutamadığı zamanlarda koç burcu ona sinirlenebilir.

Başak burcu eleştirilmeye gelemediği kadar bir o kadar da sever eleştirmeyi. Koç burcu ise yaptığı işi düşünerek yaptığı için eleştirmekten pek hoşlanmayacaktır. Bu ilişkide, başak burcuna dilini tutmasını tavsiye ediyoruz. Başak burcu, aşk ilişkilerinde tam bir kapalı kutu olabilir. Ama ona daha açık ve net olmasını tavsiye ediyoruz. O bu kadar kapalı olunca, karşısındakinin de onu anlaması zorlaşacaktır. Koç burcu, tutkusu ile onu etkilemeyi başaracaktır. Bu ilişkide koç burcuna da iş düşüyor.

Başak burcu zaman zaman alıngan bir tavır sergileyebilir. Onunla daha fazla iletişim kurmasını ve başak burcunun güvenini sağlamasını tavsiye ediyoruz. Bu ilişkide samimiyet oldukça önemli. Her ikisi de samimi ve açık olmalılardır. Yoksa yanlış anlaşılmalar yüzünden ilişki daha başlamadan bitebilir. Her ikisi de hırslı ve çalışkan oldukları için, birlikte iyi bir aile kurabilirler. Ama evlenmeleri için önlerinde de uzun bir yol var. Bu ikilinin anlaşması için birbirlerini gerçekten iyi tanımaları gerekiyor.

Koç Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Detayları kafasında fazla büyüten Başak erkeği ile konulara yüzeysel bakan Koç kadını bir ortak noktada buluşunca büyülü bir aşk kaçınılmazdır. Aradığı ilgiyi Başak erkeğinden sıkça gören Koç kadınının en çok ihtiyaç duyduğu şey olan sevgi onu daha coşkulu bir partner yapar. Gece gezmelerine bayılan Koç kadınını evde tutmaya çalışan Başak, zamanla maceralara atılmaktan kaçınmayacaktır. Cinsel yaşamı ön planda tutan Başak erkeği ile Koç kadınının uyumu birbirini çeken iki kuvvet gibi ters noktaların dayanılmaz bağlılığını yansıtır.

Koç Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç erkeğinin bir ilişkide en çok önem verdiği şey sosyalliktir. Başak kadını partneriyle monotonluğun duvarını yıkacak gücü her zaman kendinde hisseder. Maceraperest Koç ile maceraya hasret Başak arasındaki uyum şahanedir. Hızlı ve bol aksiyonlu bir ilişki için gerekli özelliklere sahip bu iki burcun duygusal bağı birbirini tamamlar. Sürekli sevgi sözcükleri ile şımartılmak isteyen Koç, aşk hayatında Başak kadınından daha romantik bir burç bulabilir mi bilinmez. İki burcun bir diğer ortak noktası ise cinsel yaşamda aradıkları romantizm.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku