Koç ve Yay Burç Uyumu

Macera seven yay burçları kendi aralarında muhteşem ilişki kurabilirler.Özellikle doğada macerayı çok sever yay burcu özgürlüğe oldukça düşkündürler.En sonunda kendiniz gibi idealist birine kavuştunuz. Ateşli fikir alışverişlerinizle beraberliğiniz renkli olacaktır. Çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok!Beraberlik arkadaşlık boyutunda son derece heyecanlı ve zevkli olabilir.Yayın ortamlardaki uyumluluğun dan mutlaka koç burcu yararlanmalıdır.

Bunun dışındaki konularda oldukça uyumlu ve iyi anlaşan bu iki burç, gerektiğinde duygusal olabildiği gibi, kimi zaman kırıcı olabilir. Ancak çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok!Bu iki burç en kötü anlarda birbirine sahip çıkarak birbirlerinin arkasını kollayacaktır. Kesinlikle birbirine kin tutmayacak bu çift yatakta da oldukça uyumludur. Çaba sarf ederse, bu iki çift oldukça uyumlu ve uzun vadeli ilişkilere açıktır.Koç burcu ve yay burcu ikilisi, astrolojik açıdan uyumlu bir çifttir.

Her ikisi de analitik düşen ve yönetici ruhlu kişiler oldukları için, bu yönleri ile birbirlerine benzerler. Bu nedenle iyi birer arkada olacaklarına hiç şüphemiz yok. Ancak her ikisinin de yöneten taraf olması, aşk ilişkilerinde problemler doğurabilir. Her ikisi de yönetilmekten hoşlanmadıkları için, kendi bildiklerini okumak isteyebilirler. Bu da zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olabilir. Koç burcu, olayları çok hızlı kavradığında, kısa sürede sorunları çözme yeteneğine sahiptir.

Bu yapısı sayesinde, ilişkideki problemleri çözmek de yine koç burcuna düşebilir. Yay burcu, özgürlüğüne çok düşkün bir burçtur. Ayrıca koç burcu sözlerini sakınmayan bir burç olduğu için, zaman zaman karşısındakinin kalbini kırabilir. Koç burcu insanları eğlenceli kişilerdir. Yay burcu da ona ayak uydurmakta zorlanmayacaktır. İkisi de eğlenceli kişiler oldukları için bu eğlenceli bir ilişki olacaktır. İkisinin de ben odaklı bir burç olması, bu ilişkiyi zorlayabilir. Ama birbirlerini alttan almayı öğrenebilirlerse, bu ilişki zaman içinde ideal bir çift olabilir de. Bu ilişkinin %60 başarı şansı var.

Koç Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Birbirlerine yakın özellikleri olan iki burcun ihtiraslı ilişkisi örnek ilişki denebilecek ahenktedir. Ateş grubu mensubu iki burcun da ortak noktası cinsel yaşam. Tutku iki burcun da yaşaması için en temel ihtiyaç ve bu ilişkide yatak odası bolca tutkuya ev sahipliği yapacaktır. Çabuk sıkılan Koç kadını yerinde duramayan Yay ile çok iyi geçinir. İlişkiyi taze tutmayı başarabilirlerse evlilik yolunda yıllarca sönmeyen bir ateşi beraber yakabilirler. Öte yandan liderlik prensibi olan Koç ait olmak isteyen yay ile aradığınız bulabilir.

Koç Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İki burç arasında ilk etkileşim dış görünüşle başlar. Fiziki güçlülüğü ile dikkat çeken Koç burçları ilk izlenimde etkilediği yay ile uzun yıllar ateşi sönmeyen bir ilişkiye başlayabilir. Oldukça yardımsever ve dostane yaklaşıma sahip olan koçun bu duygusal yanı da yay kadını ile arasındaki en büyük bağ olacaktır. Yatak odasında vakit geçirmek bu ilişkide bir ritüel haline gelecek. Duygu yüklü uzun bir ilişki için koç erkeğinin partnerini dinlemesi ve özgüvenini beslemesi oldukça önemli. Bu iki burç evlilik için ideal burçlar arasında.

Koç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku