Aslan ve Akrep Burç Uyumu

Akrep burcu, kimileri tarafından oldukça ürkütücü bulunur. Hatta bir yerde akrep gördüğünüzde oradan uzaklaşmanız gerektiğini söyleyenler bile var. Oysa akrebin içinde dış kabuğundan çok farklı birisi yatar. Ancak akrep ve aslan ilişkisinin yürüyüp yürümeyeceğinden de emin değiliz. Aslında her ikisi de duygusal burçlar olmalarına rağmen ikisinin de en kötü özelliği bunu saklamalarıdır.

Akrep, aşkından ölse geri adım atmaz, aslan da aynı özellikleri taşır. Bu ikili yanlışlıkla falan birbirlerinden ayrılırlarsa, geri dönmek için ilk adımı atan da olmayacaktır. Ancak yine de aslan ve akrep ilişkisi umut vaat ediyor. Her ikisi de aşka ve evliliğe hazır olduğunda, bu ikili mutlu bir çift olabilir.

Akrep burcu tüm burçlar dünyasında en çekici burçlardan biridir hatta belki de en çekici burçtur. Onu her daim birilerinin ilgi odağı olarak görebilirsiniz. Kadınının da erkeğinin de mutlaka peşinde birileri vardır. Aslan burcu da ondan farksız değildir. Ama her ikisi de ben merkezcidir ve sürekli kendilerini düşünürler. Birbirlerini düşünmeleri için ise aralarında gerçek bir aşk olması gerekir. Bu ikili, cinsel açıdan inanılmaz çekicidir. Akrep burcu da aslan burcu da cinselliğe düşkün burçlardır ve yeni fanteziler denemekten hiç bir zaman çekinmezler. Bu durumda, ikilinin yatakta çok iyi bir ikili olacaklarını söyleyebiliriz.

Akrep burcuna mensup kişiler, delici bakışlara sahip kişilerdir. Bu da neden bu kadar dikkat çekici olduklarını açıklıyor. Akrep burcu, bakışları ile daha ilk bakışta aslan burcunu etkilemeyi başarır. Aslan burcunun megolaman tavırları ile birleşince ortaya çok sürpriz bir ilişki çıkabilir. Dikkatli olmalarında fayda var, çünkü bu ilişkinin daha başlamadan bitmesini istemiyorlarsa, ikisi de en baştan dikkatli olmalılardır. Kıskançlık, bu ilişkinin temel taşlarından biri olacak. Akrep burcu da aslan burcu da çok kıskanç kişiler oldukları için, ortaya büyük ve şiddetli kavgaların çıkması da kaçınılmaz olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını emir almaktan ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmaz akrep erkeği ise karşısındaki kişinin kendi istediği gibi hareket etmesini oldukça sever. Bu iki burçta oldukça inatçıdır. Bu yüzden bir ilişkiye başladıkları zaman kolay kolay bu ilişkiyi yürütemezler. Asla aralarında bir uyum sağlayamazlar ve mutlu olamazlar. Akrep erkeğini taşımak biraz zor olduğundan dolayı aslan burcu bununla uğraşmak istemez. Eğer ki bir ilişkiye başlarlarsa bu ilişki onlar için hem yorucu hem de üzücü olacaktır. Evlilik kararı almaları ikisi içinde oldukça yanlış bir karar olacaktır.

Aslan Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği ile akrep kadını bir ilişki kararı aldıkları an bu onlar için oldukça doğru bir karar olacaktır. İlişkilerine başladıkları andan itibaren o kadar uyumlu bir çift olurlar ki birbirlerine unutulmaz anlar yaşatabilirler. İlişkileri oldukça heyecan verici ve tutkulu olacaktır. Burçlarının birçok özelliklerini ilişkilerine yansıtarak ilişkilerini monoton bir hale gelmesinden kurtarabilirler. Ancak tek sorun evlenme kararı aldıkları zaman başlar. Eğer ki bu iki burç evlenme kararı alırsa aralarında o çok güzel uyum gider ve aralarına mutsuzluk girer. Bu yüzden bu iki burç birlikteliklerini evliliğe çevirmeden önce iyice düşünmelidir.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku