Aslan ve Koç Burç Uyumu

Genelde uyumlu bir ikili olarak gösterilen aslan ve koç burcu ikilisinin birlikte çok iyi vakit geçirecekleri kesin. Her ikisi de anlayışlı ve gururlu burçlardır. Birbirlerine olan saygılarını yitirmedikleri sürece, mutlu beraberlikleri sürecektir. Hem aslan hem de koç ateş grubuna mensup burçlar oldukları için aralarındaki kıvılcımı 100 metre öteden fark etmek mümkün olacaktır. Yatakta da oldukça mutlu bir beraberlikleri olacak bu iki burcun mutluluğu, birbirlerini dinlemekten geçiyor. Koçun zeki ve pratikliği aslanı etkilemeyi başarır. Aslan ise lüks zevkleri ile koçu tavlamak için elinden geleni yapacaktır. Hem aslan hem de koç, hayatı dolu dolu yaşamayı severler, bu da onların ilişkilerinin anahtarıdır. Birlikte yeni yerler keşfetmek, akşamları bir restoranda romantik bir yemek yemek, her ikisine de iyi gelecektir.

Aslan Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ve koç burcu erkeği arasında bazı zamanlar anlaşmazlıklar olabilir. Oda burçların getirdiği özelliklerden kaynaklanmaktadır. Ancak bu sorunları aşabilirlerse ilişkilerinde çok mutlu olabilirler. Ortaya çıkan tüm sorunları birlikte çözerlerse zaman içinde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalarlar ve bu uyumu bir daha asla kaybetmezler. Aralarındaki aşk zaman içinde kuvvetlendikçe ilişkilerinde yeniliğe daha açık bir vaziyete gelir. Böyle aralarındaki ilişki yeniklerle dolu ve oldukça tutkulu olacaktır. Evlilik kararı aldıklarında da birbirlerine çok bağlı bir eş olurlar.

Aslan Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan erkeğinin romantik olması koç burcu kadınını kendine daha çok çekmesine neden olacaktır. Bir süre sonra koç kadının hareketli yapısı ve eğlenceli yapısı aslan erkeği ile ilişkisinde mutlu olmalarına sebep olacaktır. Böylece zaman içinde aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalayabilirler. Aslan erkeğinin ve koç kadının birliktelikleri her zaman heyecanlı ve tutkulu olacaktır. İlişkileri ne kadar uzun sürerse sürsün daima birbirlerine aşık olarak kalırlar. Evlilik kararı aldıklarında üstlerine düşen bütün sorumlukların altından kalkabilirler. Böylece çok mutlu bir aileye sahip olurlar.

Aslan burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku