Oğlak ve Yengeç Burç Uyumu

Oğlak ve yengeç arkadaşlık ilişkilerinde çok iyi birer dost olabilirler. İkisi de sırdaş, sadık ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Aşk ilişkisinde ise yengeç romantik ve duygusaldır. Oğlak için de romantik ve duygusal demek yanlış olmaz, ancak oğlağın içinde gizli bir çılgın vardır. Bu da ilişkide romantizmin yanı sıra, eğlence ve çılgınlığı da arayacaktır. Bu da zaman zaman yengeç ile olan duygusal ilişkisinden kaçmasına neden olabilir. Bu ilişkiyi heyecanlandırmak oğlağa düşüyor. Çünkü yengeç, oldukça sadık bir burçtur. Sevdiğine her daim ayak uydurmak ister. Ancak ikizlerin hovardalığı, sürekli dışa dönük olması gibi değildir oğlak ile olan ilişkisi. Çünkü oğlak burcu, sakinliği de sever eğlenceyi de.

Bu ikili, ilişkiyi raya oturtabilirlerse, oğlak ve yengeç burcu birlikteliği için iyi şeyler söyleyebiliriz. Yengeç burcu çok  sadık ve güvenilirdir. Oğlak ise güvenmek ister. Bunu da çoğu burçta bulamaz, ama yengeç daha ilişkinin başında kendini açtığı ve güvenini gösterdiği için, oğlağın yengeç burcuna güvenmesi uzun sürmez. Bu da oğlak burcunun da kısa sürede yengece güvenmesi anlamına gelir. Bu durumda yengeçin beklentilerini karşılayan da yine oğlak olacaktır. Çünkü oğlak yeterli güveni görebilirse, karşındakini dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Bu durumda yengeç burcu bu ilişkiye büyük emek harcayacaktır. Oğlak ve yengeç burç uyumu bizden 10 üzerinden 8 alıyor.

Oğlak burcu ve yengeç burcu uyumu için siyah ya da beyaz diyebiliriz. Başlangıçta birbirlerine ısınamazlarsa, ilerleyen dönemlerde de muhtemelen ısınamazlar. Oğlak burcu birini gördüğünde ya sever ya da sevmez. Sevmediyse de sonradan sevmesi biraz zordur. Ama muhtemelen tutkusu ve duyguları ile hareket eden yengeç burcuna daha ilk görüşte kanı ısınacaktır.

Yengeç burcu zaman zaman fazla alıngan olabilir, işte oğlak burcunun tahammül edemeyeceği şey de onun bu alınganlıklarıdır. Çünkü oğlak burcu her daim gerçekçi olmak ister ve karşısındakinin duygularını es geçebilir. Yengeç, bu durumda yalnız kaldığını ve önemsenmediğini düşünebilir ama karşısındaki kişiye alışmalıdır. Oğlak burcu evliliğe ve aşka sıcak bakan burçlardandır. Yengeç burcu eğer bir oğlak ile birlikte olmak istiyorsa, ona her daim ayak uydurmalıdır.

Oğlak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadınının hayattaki başarısı her zaman iş hayatında daha aktiftir. Yengeç erkeği ile iş ilişkileri olan ve zamanlar aşk yaşamaya başlayan bir oğlak kadını etkili bakışlarını bir kez kullansa yeter. Yengeç erkeği yapısı gereği kendisine yol gösterebilecek kadınlardan hoşlanır. Başarılı oğlak kadını da tam bu kriterlere uygun bir partner olarak karşısına çıkınca niyeti evlilik olacaktır. Kavgalardan olabildiğince uzak ve uzlaşmacı bir kişiliği olan yengeç erkeği ile oğlak kadınının uyumu puan verilmesi gerekirse 10 üzerinden 8 ile ideal eşler sıralamasına girebilir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç kadınının en etkili silahı dilidir. Etkili konuşan ve konuşmalarında partnerine karşı romantizme önem veren yengeç kadını sevgisini sık sık dile getirmekten asla çekinmez. Bu durumda yelkenleri hemen suya indiren oğlak erkeği ise sağlıklı bir evlilik için ideal eş olduğunu hissettiği yengeç kadınına gözü apalı güvenecektir. Evlilik hedefli bir ilişki yaşayacak olan ikilinin en çok ayrı düştüğü nokta ise sosyal hayat olabilir. Gezmeyi ve eğlenmeyi ikisi de sevse de biri sosyal çevreye olabildiğince düşkün, diğeri ise partnerinden başka bir şey görmeyen tutkulu bir aşıktır.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku