Oğlak ve Akrep Burç Uyumu

Burçlar dünyasının en çapkın burcu olarak bilinen akrep burcu, nedense adı her geçtiğinde cinselliğe olan düşkünlüğü ile anılır. Akrep burcunun bu özelliği kimi burçlar için korkutucu ve ürkütücü olsa da, akrebin içindeki o duygusal ve aşık insanı görebilen oğlak burcu için durum değişir. Oğlak burcu kadını akrep burcu erkeği aşk uyumu, başlangıçta çok mutlu gibi görünse de, özgürlüğüne düşkün oğlak kadının fedakarlık yapması gerekir.

Zira akrep burcu erkekleri, en kıskanç erkeklerdir. Oğlak ise sadakati ile sınanmayı hiç sevmez. Sevdiğini her an, adım adım takipte olan akrep burcu, oğlak burcundan beklediği güveni kazanabilirse, bu ikili unutulmaz bir ilişkiye imza atabilirler. Akrep burcu ile birlikte olmak, sevildiğini hissetmek isteyen oğlak burcu için doğru bir seçim olabilir.

Oğlak burcunun burçlar dünyasındaki en iyi partnerlerinden biri olacaktır akrep burcu. Çünkü ikisinin arasında tarif edilemez bir çekim oluşur ve bu da her geçen gün birbirlerine doğru daha da çekilmelerine neden olur. Akrep burcu birçok burçla iyi anlaşır. Ama söz konusu aşk ve tutku olduğunda, aradığını oğlak burcunda bulacaktır. Her ikisi de güven ve sadakat konusunda karşısına güvenmekte sorun yaşarlar. Ancak oğlak kalbini öyle bir açar ki, akrep burcunun en güvendiği insan bir anda oğlak burcu olacaktır. Bu ikilinin birlikteliği başlangıçta çok eğlenceli ama ilerleyen zamanlarda çok zorlu olabilir. Öyle ki bu ikilinin ayrılıp durması hiç de şaşırtıcı değildir.

Günün birinde ise yollarını tamamen ayırmaya karar verebilirler. Ancak bu yine de birbirlerine ait olmalarına engel değildir. Her ikisi de her zaman aralarındaki o tutkuyu arayacaklardır. Oğlak burcunun dışta cool görüntüsü, akrep burcunu en çok çeken şey olacaktır. Ayrıca zaman geçtikçe oğlak burcunun da en az kendisi kadar seksi olduğu fark eden akrep için bu vazgeçilmez bir ilişki olabilir.

Oğlak Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hayatta bir araya gelmesi en zor burçlardan birisi de oğlak kadını ile akrep erkeğidir. İpleri sürekli elinde tutmak isteyen akrep erkeği dik başlılığı ile bilinen oğlak kadınına karşı bir aşk yaşamaktan ziyade bir güç savaşına girişir. İnatçı ve kıskanç yapıdaki iki burcun ilişkisinde kavga hiç eksik olmaz. Ancak akrep erkeğinin o inatçı ve çekilmez tavırlarının altında yatan gerçek sevgiyi fark eden oğlak kadını huzuru bulacağı kolları bulduğunu anlayabilir. Bu gerçeği anlamak için ise iki tarafında zaman ve emek harcaması kaçınılmazdır.

Oğlak Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Tuttuğunu koparan akrep kadını için zorlu bir partner olan oğlak erkeği ipleri teslim etmemek için inat etse de cazibeli bir bakışı ile tüm alevleri söndürebilen akrep kadını bu ilişkide sözü geçen taraf olacaktır. Oğlak erkeği mantıklı ve tutarlı kararlar alan ve bu özelliği ile bilinen akrep kadınının sosyal yaşamındaki ilgi odağı hallerine bir kez tutuldu mu bu ilişkiyi ayakta tutmak için yapmayacağı şey yoktur. İki tarafın da asla vaz geçmeyeceği cinsel yaşam fantezilerle dolu bir ayin niteliği taşır.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku