Oğlak ve Terazi Burç Uyumu

Adaleti ve dengeyi simgeleyen terazi burcu ile birlikte olan oğlak burcu insanı, o güne kadar hiç olmadığı kadar huzurlu hissedebilir. Toprak grubuna mensup oğlak burcu ile hava grubuna mensup terazi burcunun ilişkisi, astrolojide pek uyumlu sayılmasa da, her iki burcun yükselen burçları da durumu oldukça etkilemektedir. Terazi burcu daha dışa dönük bir yapıya sahiptir, oğlak ise kendisi ile olmayı sever ve kendi başına bolca vakit geçirir.

Kapalı bir kutu olan oğlak burcu için sosyal ortamlar her zaman cazip gelmeyecektir. Oğlak burcu için bir kapalı kutudur diyebilir. O kutuya ulaşmak için uğraşacak bir terazi burcu, oğlağın gözünde daha da kıymetli olacaktır. Terazi burcu sevdiğini hissettirebilirse, oğlak burcu ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir. Terazi burcu ve oğlak burcu ilişkisi, oldukça sakin ve huzurlu bir ilişki olabilir. Oğlak burcu haksızlığa asla gelemez ve bu tanımadığı biri bile olsa, birine haksızlık yapılması durumunda hemen tırnaklarını çıkarır. Onu bu konuda en çok anlayan burçlardan biri de terazi burcu olacaktır. Kendisi adaleti ve dengeyi simgeler.

Aynı şekilde terazi burcu da haksızlık yapılmasına tahammül edemez ve arkadaşlarını da bu konuda her daim koruma altına alır. Bu ikili arkadaş olarak çok iyi anlaşır. Aşk hayatında ise biraz çaba göstermeleri gerekir. Terazi burcu güçlü ve sağlam bir yapıya sahiptir, ancak zaman zaman alıngalığı da tutabilir. Bu noktada oğlak burcunun karşısındakine karşı daha hassas ve dikkatli olması gerekir. Terazi burçları, hayatı güzel ve zevkli yaşamayı ve satın alabileceği her güzel şeyi ister. Duygular dünyası ise her daim karışıktır. Zaman zaman ne istediğinden de emin olamayacaktır. İsteklerini ve özlemlerini karşılayamadığı zaman kaprisli bir tavır sergileyebilir. Bu durumda da oğlak burcu ondan soğuyabilir. Ancak yine de terazi burcu ve oğlak burcunun arasında romantik bir çekim vardır ve boşa atılmamalıdır.

Oğlak Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi erkeğine teraziyi şaşırtacak bir kadın varsa oda oğlak kadınıdır. Tam bir aşk adamı olan terazi erkeği vakur duruşunu oğlak kadınına karşı asla kullanamaz. Eğer aralarında ciddi bir elektriklenme başlamışsa kadınını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır. Oğlak kadını da partnerini nasıl mutlu edeceğini yalnız kaldığında sık sık düşünür. Cinsel yaşamda doyumsuz bir mutluluk arayan oğlak kadını terazi erkeğini hem yatak odasında hem de sosyal yaşamdaki eğlencesi ile vuracaktır. İki burcun aşkı uzun soluklu bir Brezilya dizisi gibi olabilir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği ile terazi kadını kıskançlık krizlerini aştıkları zaman aşkta ilerleme kaydedebilir. Terazi kadınına karşı olabildiğince kıskanç olan oğlak erkeği seven kıskanır mantığından asla ödün vermeyecektir. Bu kıskançlıktan hoşlanan ancak özgürlüğü kısıtlanınca da canı sıkılan terazi kadını partnerinden sık sık dengeyi korumasını ister. Bu tartışmaların arasında saygıyı ve sevgiyi koruyabilirlerse evlilik hiçte uzakta değildir. Aşkına sadık olan terazi kadınına güven duyan bir oğlak erkeği ömrünü ona adayacaktır. Cinsel anlamda bir beraberlikte aranan ne varsa bu iki burcun uyumu tüm özellikleri taşır.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku