Oğlak ve İkizler Burç Uyumu

Hava grubuna mensup ikizler burcu ile toprak grubuna mensup oğlak burcunun ilişkisi kimi zaman dingin, kimi zaman da oldukça tutkulu bir ilişki olabilir. İkizler, hovardalık ve daldan dala koşmaktan sıkıldığında, Oğlak burcuna kendini adayabilir. Ancak oğlak burcu, ikizler ile zor bir ilişki yaşayacağının bilincinde olmalıdır. Oğlak, burcu için istikrar önemlidir. Ayrıca oğlak, disiplini de sever, iş hayatındaki başarısının sırrı da istikrarlı ve disiplinli olmasıdır.

İkizler ise kimi zaman gerçekçilikten uzak bir ortam yaşar. Ayrıca sosyalleşmek ikizler için çok önemlidir. Oğlak ise kafa dinlemeyi ve sakinliği sever. Yalnız başına bir film izlemek, oğlak için bir hediyedir. İkizler ise arkadaşları ile vakit geçirmekten ve eğlenmekten hoşlanır. İkisinden biri, diğerinin hayatına ayak uydurabilirse, bu ilişki mutlu bir sonla tamamlanabilir. Oğlak burcunun ikizler burcu ile anlaşması biraz zordur. Bu üç kişilik bir ilişki olacaktır. Zira ikizler burcunun adeta çift karakteri vardır.

Bu da oğlak burcunu rahatsız edebilir ve kaçmasına neden olabilir. Bu nedenle ikilinin aralarında gerçek bir ilişki başlaması için her iki tarafın da kendini törpülemesi gerekiyor. Oğlak burcu oldukça ketumdur ve bir şeye kızarsa geri dönüş olmayabilir. İkizler burcu ise çoğu zaman hayatı tiye alır ve sorunlardan kaçmaya çalışır. İkisi kavga ettiklerinde de pes eden taraf büyük ihtimalle ikizler olacaktır. İkizler susup köşesine çekildiğinde, oğlak burcu da sakinleşip yatışacak ve kırdığı kalbi onarmaya çalışacaktır. Bizim önerimiz, ikizler burcu eğer gerçekten karşısındaki oğlaktan hoşlanıyorsa, o zaman ona biraz sabırlı olmalı ve güvenini kazanmalıdır. İkizler burcu, arkadaşları ile dışarıda eğlenmekten büyük keyif alır. Oğlak burcunun ona ayak uydurması, ikizler burcunun ona daha çok bağlanmasını sağlayacaktır.

Oğlak Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını hayata karşı ayakları üzerinde durabilen yapısını her daim hissettirir. İkizler erkeği ise bu kadına uyum sağlayabilecek nadir erkeklerdendir. İki burcun ortak noktası yok denecek kadar azdır ancak bu uyumsuzluk onları farklı bir boyuta taşıyarak fırtınalı bir aşka götürecektir. İkizler erkeği alttan girip üstten çıkarak gönlünü kazanacağı kadınını mutlu etme noktasında oldukça başarılıdır. Cinsel anlamda tam bir mutluluk abidesi olan oğlak kadınının ikizler erkeği ile tartışmayacağı tek yer yatak odasıdır. Sosyal yaşamda aynı ortamda bulunmaya bile tahammül edemezler.

Oğlak Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler kadını oğlak erkeği ile bir kez tanıştıysa tutkusunu ilk dakikadan hissedecektir. Oğlak erkeğinin tüm dünyaya karşı tek başına durabilecek kadar kibirli duruşu ikizler kadınını etkileyen en büyük etkendir. İkilinin sosyal yaşamı oldukça renklidir ve bu rengi katan çoğunlukla ikizler tarafı olur. Daha sakin görünen oğlak erkeği için ilişkinin can simidi yatak odasıdır. Muhteşem uyumu yakaladıkları tek yer diyebileceğimiz cinsel yaşamda aşktaki tutkularını her anlamıyla yansıtırlar. Fırtınalı aşklar sıralamasında ilk 10’a aday olan bu ilişkinin sürekliliği ise karşılıklı fedakarlığa bağlıdır.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku