Oğlak ve Balık Burç Uyumu

Oğlak burcu ve Balık burcu için karşılıklı bir alışverişin söz konusu olduğu bir ilişki her zaman oluşabilir. Zira iki burcunda olumlu yönleri çok fazladır ve karşılıklı yaşayacakları etkileşimler ile bu olumlu yönleri birbirlerine aktarmaları çok yüksek bir ihtimaldir. Malum burçlar arasında ki genelde en büyük sorun, olumlu yönlerin geri plânda kalması ve karşı tarafa aktarılamamasıdır.

İşte, Oğlak burcu ve Balık burcu arasında bu şekilde bir sorun söz konusu değildir. Tabii her ne kadar birbirlerine olumlu yanlarını sunmayı başarsalar da, bu ilişki de her zaman önemli nokta Balık burcu olacaktır. Çünkü Oğlak burcu tam anlamı ile kendisini ilişkiye verebilen bir yapıda değildir. Burada ise devreye Balığın duyarlı ve bir o kadar hassas tarafı girmektedir. Eğer gerçekten aşık ise, bir balığın Oğlak burcunu kendisi ile uyumlu hale getirmesi çok yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenle de aralarında ki ilişki Balık temelli olarak yükselmeye başlar ve genel olarak bakıldığı zaman Balık burcu sıkılmadıkça bu ilişkiler uzun süre devam eder.

Bahar mevsimi her ikisinin de en sevdiği mevsim. Bu aylarda birlikte bol bol vakit geçirmeyi ihmal etmeyin. Açık havada birlikte bir barbekü partisi düzenleyebilir ve tüm arkadaşlarınızı çağırarak sosyalleşebilirsiniz. Balık, artık ailesi ile tanışmanızın vaktinin geldiğini düşünüyor olabilir. Görüşmeye gitmeden önce annesinin en sevdiği çiçeği öğrenin ve yanınızda götürün. Oldukça vefakar bir burç olan oğlak, duygusal sevgilisi balık ile romantik bir aşk yaşayabilir. Ancak monotonluk pek de oğlak burcuna göre değildir. İş hayatında zaten yeterince yorulduğu için, ilişkisinde yorulmaya pek gelemez. Bu ilişkide balık burcuna çok iş düşüyor. Oğlak burcunun güvenini kazanmalı. Sonrasında ne kadar mutlu edildiğine kendisi bile inanamayacak.

Balık burcu sezgileri ile hareket eder. Oğlak burcu, onun yaratıcı yönünü açığa çıkarmalı. Kalbinde herkese ayıracak kadar yer olduğunu düşünen balık burcu, sevgilisine yapacağı yaratıcı faaliyetlerle onun gönlünü almaya çalışmalıdır. Oğlak burcu yoğun iş planları yüzünden tatil yapmaya vakit bulamıyor olabilir. Siz ona bir sürpriz yapın ve bu haftasonu küçük bir kaçamak yapın.

Oğlak Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını oldukça sabit ve değişimlerden hoşlanmayan yapısı ile bilinir. Özellikle aniden bir iş yapmak oğlak kadınının doğasında yoktur denebilir. Ancak balık burcu erkeği aniden kararlar alabilen ve hayatında kolay kolay sabit kararlar alabilen biri değildir. Oğlak kadını yere ayaklarını basmak istedikçe balık erkeği uçmak ve hatta gökyüzünden kaybolmak isteyebilir. Bu nedenle de aralarındaki ilişki çok uzun süreli olmayacak ve tartışmalar çıkacaktır. Ayrıca balık erkeği sorumluluk alabilen bir yapıda olmadığı için evlilik hayatının bütün yükünü de oğlan kadını üstlenmek zorunda kalabilir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği gerçekçi yapısı ile ve yere sağlam basmayı seven karakteri ile bilinir. Balık kadını ise ayakları tam anlamıyla yere basmasa bile hayata tozpembe bakan ve oldukça duygusal bir yapısı vardır. Oğlak erkeği balık kadınının pek çok duygusallığına anlam veremese de onunla birlikte yaşayabilir. Yüksek bir uyuma sahip olmayan bu çift zaman içerisinde sorunlar yaşayacaktır. Çünkü oğlak erkeği gerçek hayata tutunan yapısını kolay kolay bozamaz. Eğer ki balık kadını oğlak erkeğine ayak uydurmaya çalışırsa ve onun isteklerini yerine getirirse daha mutlu olabilirler.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku