Oğlak ve Oğlak Burç Uyumu

Aynı burçtan iki kişinin bir araya gelmesi, onların ilişkilerinin kusursuz olacağı anlamına gelmez. Aksine, oğlak burcuna mensup bu ikilinin de inatçı yönü ağır bastığından, oğlak ve oğlak ilişkisi her zaman kusursuz yürümeyebilir. Ancak her ikisi de çalışkan kişilerdir. Birlikte çok iyi iş ortaklığı yapabilirler. Aşk ilişkisinde ise ikisinin de bazı fedakarlıklar yapması gerekebilir.

Oğlak, burçlar dünyasında en sadık burçlardandır. Dolayısı ile onun sadakatinin sorgulandığı durumlarda, bu onun çok fazla hoşuna gitmeyecektir. Sonuç olarak her ikisi de aynı burca mensup kişiler oldukları için, birbirlerini anlamaları çok da zor olmayacaktır. Oğlak ve oğlak aşk ilişkisi başlangıç dönemini atlattıktan sonra, ikili uzun soluklu bir ilişkiye adım atabilir. Hatta oğlak burcu ve oğlak burcu ilişkisi evlilik ile sonlanabilecek bir ilişki olabilir.

Oğlak burcu mensupları sakin ve kontrollü bir yapıya sahiptir. Bu nedenle aşkını ve karşısındakine olan ilgisini göstermesi pek de kolay olmayacaktır. Hele de karşısındaki de bir oğlaksa, bu ilişkinin başlaması biraz uzun sürebilir, zira her iki taraf da adım atmak için bir süre bekleyecektir. Oğlak burcunun diğer bir oğlak burcu ile ilişki yaşaması aslında çok iyi olacaktır çünkü oğlaklar, çevrelerindeki tüm kişilerden daha romantiklerdir.

Bu durumda da oğlak kadını ile oğlak erkeği birlikte çok iyi anlaşacaktır. Ancak her ikisi de oldukça inatçı oldukları için, zaman zaman en ufak kavgalar bile büyüyüp bir sorunmuş gibi görünebilir. Oğlak burcu hatasını kabul etmekte zorlanır. Bu nedenle bir kavgada iki taraftan birinin mutlaka alttan alması gerekir. Yoksa birbirlerinin aşkından ölseler bile hatalarını kabul etmeyebilirler. Bu noktada iki tarafın da fedakarlık yapması gerekiyor. Gelecek vaat eden bu ilişkinin %70 şansı var.

Oğlak Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadını ile oğlak erkeği aynı özelliklere sahip olduğundan dolayı birbirlerini anlayan ama zaman içerisinde monotonlaşan bir ilişkinin ikilisi olabilirler. İkisi de çalışmayı çok severler ve hayatlarındaki ideallerinden de kolay kolay vazgeçmezler. Bu durum bir süre sonra çifti sıkacak ve ayrılma noktasına getirecektir. Oğlak kadını ile oğlak erkeğinin ilişkisinde mutlaka bir tarafın hoş görülü olması gerekir. Her iki oğlak burcu da tutucu ve katı olduğundan dolayı evlilik hayatında da herkes kendi kurallarını yaşamak isteyecektir. Monoton bir ilişki ise zamanla yıkılabilir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak burçları aynı karaktere sahip ikizler gibidir. Ancak aşk hayatlarında monotonluk ve birbirine zaman ayıramama gibi sorunlar yaşayan bu burçlar işkolik olduklarından dolayı evleri ile de sürekli ilgilenemezler. Ayrıca otoriter ve kuralcı olan bu çift aşk hayatlarında da birbirlerine otorite kurmak isteyebilir. Evlilik hayatında bu iki burç ailesine düşkün olmasından dolayı ve nazik davranışlar sergilemesinden dolayı kavgasız bir şekilde yaşayabilir. Sorumluluklarını bilen burçlar oldukları için evlerinde her görevin bir sahibi olacaktır. Hayatlarına renk kattıklarında bu burçlar daha da mutlu olabilir.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku