Oğlak ve Yay Burç Uyumu

Toprak grubuna mensup oğlak burcunun, ateş grubuna mensup yay burcu ile aşk ilişkisine bakacak olursak, oğlak burcu insanları ayakları yere sağlam basan kişilerdir. Yay burcu ise daha çok özgürlüğüne düşkün, kimi zaman aklı havada tipler olabilirler. Oğlak ve yay burcu aşk uyumu için başarılı sonuçlar bekleniyorsa, her ikisi de birbirine saygılı olmayı öğrenmelidir.

Oğlak burcu kadınları, girdikleri her ortamda dikkat çekmeyi başaran, çalışkan ve bakımlı kadınlardır. Yay erkekleri de akrep erkeği kadar olmasa da şeytan tüyüne sahiptir. Oğlak burcu için yay burçları kimi zaman hayalperest ve gerçekçi olmayan kişiler olarak gelebilir. Ancak yay burcu eğer tavırları ile bu ön yargıyı kırabilirse, ikili mutlu bir ilişkinin anahtarını ellerinde tutacaktır.

Yay burcuna mensup kişiler çocuksu yapıya sahip kişilerdir. Her daim eğlenecek bir şey bulmak gibi özellikleri vardır. Ancak kendilerine olan güvenleri de oldukça gelişmiştir ve egoları yüksektir. Fiziksel görüntüleri ile de her daim dikkat çekerler. Ayrıca yay burçları kimsenin hakkında kötü düşünmezler kolay kolay. Macera tutkunudurlar. Ayrıca iyi niyetli olmaları da onları tanımlayan özelliklerden biridir. Tüm bu iyi özellikleri, oğlak burcunun ona çekilmesini sağlayacaktır. Ancak yay burcunun aşırı özgüveni ve egosu oğlak burcunu rahatsız edip kaçmasına neden olabilir. O nedenle yay burcu oğlak burcuna karşı herkese olduğundan daha dikkatli olmalıdır.

Yay burcu kişilerinin öncelikle yaşamla alay etmeyi bırakmaları gerekir. Çünkü oğlak hayatı fazlasıyla ciddiye alır ve yay burcunun bu tavırlarına anlam veremeyebilir. Yay burcunun dikkatli olması gerekir çünkü aşkı hafife aldığı bir gerçektir. Ancak oğlak burcuna ne olduğunu anlamadan kendini kaptırabilir. Bu durumda da daha önce tanışmadığı duygularla da karşılaşacaktır. Oğlak ve yay burcu başlangıçta zor, ama ilerleyen zamanlarda pek de eğlenceli ve seksi bir ilişki haline dönüşebilir.

Oğlak Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojide aritmetik bir konumda olan bu iki burç birbirinin zıttı özellikleri taşıyan iki zıt kutuptur ve birçok noktada birbirlerini çekecektir. İş sevdalısı oğlak kadını hayatta başarılı olabilmek için çalışırken yay erkeği için gerçek başarı mutluluktur ve bu mutluluğu gezip eğlenerek sağlayacağına inanır. Zamanını ve parasını kendini geliştirmek için harcayan oğlak kadını için aşırıya kaçan sosyal yaşam tartışma sebebi olabilir. Aynı şekilde cimri tavırları ile can sıkan oğlak kadınına karşı yay erkeği de sabrının sınırlarını zorlayacaktır.

Oğlak Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Erkeğine hayattan tat aldırmaya çalışan yay kadını ilişkinin renkli karakteri olurken sürekli soğuk ve poker suratlı duruşunu koruyan oğlak erkeği ilişkinin gri rengini yansıtır. Özellikleri ele alındığında evlilik için ideal olan bu çift söz konusu cimriliğe geldiğinde ciddi kavgalar edecektir. Karakteri gereği tutumlu olan oğlak erkeği için iş hayatı ve kazanılan para oldukça önemlidir. Eğlenceden vaz geçemeyen yay kadını ise partnerinin bu tutumunu sık sık eleştirecek ve eleştirinin dozunu artırmaktan geri kalmayacaktır. Kavga edemeyecekleri tek yer ise yatak odasıdır.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku