Oğlak ve Boğa Burç Uyumu

Oğlak, gerçek aşkların insanıdır. Eğer bir boğa burcu ile birlikte olmayı düşünüyorsa, gerçek aşkı buldu demektir. Her ikisi de tutkulu ve bir o kadar da ihtiraslı burçlardır. Oğlak burcunun dışarıdan cool görüntüsü, boğa burcunu etkilemeyi başarır. Sonrasında bu ikili için aşk hayatı çok renkli olabilir. Oğlak ve boğa burç uyumuna baktığımızda, burçlar dünyasında en uyumlu çiftlerden oldukları söylenebilir.

Boğa burcu, hayatına girdiği insanlarda derin izler bırakır. Onun bu kalıcılığı ve zekası, oğlak burcunu etkilemeye yetecektir. Boğa burcu aileye ve eve önem verir. Boğanın ailesine düşkünlüğü, oğlak burcu için de geçerlidir. Her ikisi de kendine özen gösteren ve kendilerini geliştiren burçlar olduklarından, bu ikilinin dostluk ve iş ortaklığı ilişkileri de başarılı sonuçlar ortaya koyacaktır.

Boğa burçları çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip oldukları için, oğlak gibi bakıma ve güzel olana değer veren birinin kalbini fethetmesi de zor olmayacaktır. Boğa burcunun güzelliğe ve estetiğe olan tutkularını herkes anlamayabilir. Tabi onunla aynı duyguları paylaşan oğlak burcu hariç. Bu ikili birlikte estetik bir çift olacaktır. Peki ya duygular?

Oğlak burcu, yuvasıyla böylesine bütünleşen bir kişiye az rastlayacaktır. Çünkü boğa burcu çocuklarını ve sevdiklerini sahiplenir ve sorumluluklarından asla şikayet etmezler. Bu da oğlak burcunu en çok çeken şeylerden biri olacaktır. Boğa burcu insanları, ciddi ve sakin yapılarıyla kesinlikle iyi bir aile reisi olmaya adaydırlar. Bu nedenle oğlak burcu kadını ve boğa burcu erkeği ilişkisinin evlilikle sonuçlanması da yüksek olasılıktır.

Aşkın büyüsünü en iyi bilen burçlardan biri boğalardır. Tutku ve aşka her daim inancı olan oğlak burçları ise boğa burcunun o şehveti karşısında kendinden geçebilir. Bu ikilinin sadece günlük hayatta değil, yatakta da harika bir uyumları vardır. Birlikte yepyeni cinsel fanteziler denemek, ikilinin arasındaki aşkı, ateşi ve duyguları her daim ayakta ve canlı tutacaktır.

Oğlak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadınının istediği bütün özellikleri kendinde taşıyan boğa erkeği aslında aşk hayatında da gündelik hayatta da oğlak kadınının ideali olacaktır. Birlikte aynı zevklere sahip olduklarından dolayı kolaylıkla anlaşabilecek olan bu burçlar lüksü ve tutkuyu seven âşıklardır. Hayatlarını en iyi şekilde devam ettirmek için ikisi de çabalayacak ve evliliklerinde de birbirlerini destekleyeceklerdir. Boğa erkeğinin istekleri oğlak kadınının da istekleri olduğu için oğlak kadını seve seve boğa erkeğine kendini teslim edebilir. Düşünce yapıları da aynı olan bu iki burç mutlu bir evlilik süreceklerdir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Gerçek aşkın en uyumlu ikilisi belki de oğlak erkeği ve boğa kadını diyebiliriz. Çünkü ikisi de birbirini anlayan hatta birbirini destekleyen burçlar olmakla birlikte yaşam tarzları da birbirine yakın olan burçlardır. İkisi de yere sağlam basmak ister ve gerçek dünyadan kopamaz. Evlilik hayatında görev ve sorumluluklar paylaşılabileceği gibi aşk hayatında da ortak zevkler söz konusudur. Aşk hayatınızda birinizin istediği aslında diğerinizin de isteği ile aynı olduğundan dolayı iki burçta birbirinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket edecek ve hayat daha zevkli hale gelecektir.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku