Oğlak ve Başak Burç Uyumu

Oğlak ve başak burcu uyumu, astroloji dünyasında kusursuz bir çift olarak gösterilmektedir. Tam bir işkolik olan oğlak burcu, genellikle birçok burç ile olan ilişkisinde bu yönü nedeniyle sıklıkla eleştirilebilir. Başak ise en az oğlak kadar çalışkan olduğundan, bu ikili birbirini anlayacaktır. Sadece aşk ilişkisi değil, iş ilişkisi içinde de bu ikilinin çok uyumlu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oğlak burcunun dışarıdan soğuk ve itici görüntüsü, bazılarını kaçırabilir. Ancak oğlak, karşısındaki kişiye güvendiğinde, dünyanın en seksi ve en güler yüzlü insanı olabilir. Başak burcu ise oğlak burcunun o yönünü keşfetmek için çalışmaktan hiç sıkılmayacaktır. Her ikisi de ilişkide güven ve sadakate büyük önem verdiğinden, oğlak ve başak burcu uyumu için 10 üzerinden 10 alır diyoruz.

Oğlak burcu insanları genellikle isteklerine kavuşmak için idealleri adına yaşarlar. Birlikte olduğu kişileri sürekli mükemmel görmek ister ve bu nedenle bazen partnerlerini tenkitleriyle yaşamlarından bezdirebilirler. Fazlasıyla çalışkandır bir oğlak, kendini tam anlamıyla hırsına ve yükselme arzusuna adayabilir. Bu durumda da birçok burç ile anlaşması zaman zaman zorlaşabilir. Ancak hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu da en az onun kadar hırslı ve çalışkan olduğu için bu ikilinin birbirini anlaması ve anlayış göstermesi hiç de zor olmayacaktır. Oğlak burcu karşısındaki kişiden saygı bekler, başak ise onun beklediği bu saygıyı ona gösterecektir. Ayrıca her iki taraf da oldukça sadıktır. Bu da ilişkilerinin güven temeli üzerinde olacağı anlamına geliyor. Ki güven her ikisinin de ilişkilerde en önem verdiği şeylerden biridir.

Oğlak burcu ketum ve ciddidir. Ancak aslında yumuşacık bir kalbi olduğunu da unutmamak gerekir. Onun bu yumuşacık kalbini yalnız sevdiği ve güvendiği kişiler görebilir. Başak burcu onun güvenini kazanmakta zorlanmayacaktır. Birlikte örnek bir çift olabilirler. Her ikisi de giyimlerine ve dış görünüşlerine fazlasıyla özen gösterirler. Bu durumda da birlikte katılacakları davetler ve organizasyonlarda her zaman dikkat çekecekler.

Oğlak Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Hayatta karşılaşabilecek en ideal çiftlerden birisi de oğlak kadını ile başak erkeğidir. Başak erkeğinin saki ve dingin tavırları oğlak kadınını etkilerken oğlak kadınının dik başlı ve asi kişiliği d e başağı can evinden vuracaktır. Birbirlerinde eksik yanlarını bulan bu ikili aşka verilen önemde de üst sıralardadır. Başak erkeği duygusal ve detaycı yapısı ile hiçbir özel günü unutmayacak kadar çok sevdiği oğlak kadını ile yatak odasında evlilik hayalleri kurmaya başlar. Cinsel yaşam oğlak kadını için de vazgeçilmezdir.

Oğlak Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak erkeği kendi burcunun kadın özellikleri ile tam ters karakteristik özelliklere sahiptir. Dik başlılıktan çok uysallığa yatkın olması nedeniyle Başak kadını ile anlaşması ve onu etkilemesi zor görünüyor. Astrolojide bir araya gelmesi muhtemel olmayan burçlardan ikisi olan oğlak erkeği ile başak kadınının tek ortak yanı arkadaşları ile olan ilişkileridir. Her ikisi de sosyal çevrelerinde sevilen ve aranan insanlardır. Aşkta başarılı olabilmeleri ise mucizelere bağlıdır. Cinsel yaşamda ve evlilik hayallerinde her ikisinin düşünceli birbirinin tam aksidir.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku