Oğlak ve Aslan Burç Uyumu

Toprak grubuna mensup oğlak burcu ve ateş grubuna mensup aslan burcunun ilişkileri çok kötü olmamakla beraber çok iyi de değildir. Yazın en sıcak günlerinde dünyaya gelen aslan insanının karşısında, kışın en soğuk günlerinde dünyaya gelen oğlak burcu durmaktadır. Ayrıca aslan burcu, liderliği ile bilinir. Onun için balık ve yengeç gibi sessiz ve sakin burçlar daha doğru bir seçim olacaktır. Oğlak ise lafını kimseden esirgemez ve hiç de sakin değildir.

Aslan burcunun kıskançlığı ve liderlikçi kişiliği oğlak burcu için çekilmez bir durum haline gelebilir. Her ikisinin de biraz fedakarlık yapması ve birbirlerine saygılı olmaları durumunda işler tersine dönebilir ve bu ikili mutlu bir beraberliğe doğru adım atabilir. Oğlak burcu ve aslan burcunun anlaşması için birbirlerini gerçekten sevmeleri gerekir. Her ikisi de baskın karakterlidir ve çabuk parlarlar. Bu da ilişkinin başında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aralarında gerçek bir elektriklenme varsa, bunlar görmezden gelinmelidir. Çünkü her ikisi de kendini tanır ve aslında çabuk parlayan ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahip olduklarını bilirler.

Oğlak burcu hayatı boyunca gerçek aşkı arayabilir ve bundan da yorulmayacaktır. Onun hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri de aşktır. Aşkı bulacağı kişi ise aslan burcu olabilir. Tutkulu ve romantik olan aslan burcu, oğlak burcu ile mutluluğu yakalayabilir. Aslan burcu lükse ve lüks yaşamaya oldukça düşkündür. Onun bu tavırları birçok burç tarafından anlamsız görünebilir. Ancak en az onun kadar kendine özen gösteren ve lüks yaşamayı seven oğlak burcu için bu tavırlar çok çekici ve seksi görünebilir. Kimileri oğlak burcunun cimri olduğunu düşünseler de, aslında oğlak burcu kendi görüntüsü ve tarzı için harcadığı paraya pek de acımaz ve dolabındaki ayakkabılarına bir servet harcadığını görebilirsiniz. Aslan ve oğlak burcu gerçek aşkı birbirlerinde bulmuş olabilirler, aman dikkat birbirinizi fazla kırmayın.

Oğlak Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Tutkunun ve fırtınanın bir an olsun dinmediği bir ilişki varsa kesinlikle oğlak kadını ile aslan erkeği arasındaki ilişkidir. İkili sık sık ve küçük sebeplerle tartışarak aslında aşklarını güçlendirir. Bu tartışmalar her ikisi için de yıkıcı değil yapıcı boyuttadır. Aslan erkeği kadınının sözüne önem verir ve söylediği her söz onun için geçerlidir. Oğlak kadını ilişkide bulunduğu konumdan hoşlanacağı için her tartışma sonrası tatlı bir bahane ile aradaki buzları eritmek hiçte zor olmayacaktır. İkili için tartışılmayacak tek gerçek ise cinsel yaşamdır.

Oğlak Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan kadını oğlak erkeğini tutkulu bakışları ile etkileyecektir. Cinsel yaşama oldukça fazla önem veren aslan kadını için erkeğinin kollarında huzurlu olmak gibisi yok. Sağlıklı bir ilişki için cinsel yaşamdan asla vaz geçemeyen aslan kadını sosyal yaşamda da küçük takıntıları ile oğlak erkeğini bıktırma noktasına getirecektir. Evlilik için her iki burcun da ciddi emekleri gerekir. İlişkinde oğlak erkeğinin fedakarlıkları ilişki ömrünü belirleyecek derece önemlidir. Aslan kadını partnerini ne kadar çok sevse de takıntılı tavırlarına karşı koyamaz.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku