Oğlak ve Koç Burç Uyumu

Burçlar dünyasının belki de en çalışkan iki burcu oğlak ve koç burçlarıdır. Her ikisi de iş hayatında başarılı, yükselmek için çok çalışan, hırslı burçlardır. Bu noktada eğer ilişkiyi bir kenara bırakıp her ikisi de işine öncelik verirlerse, bu ilişki tehlikeye girebilir. Ama aralarındaki çekim sayesinde gereken zamanı birbirlerine ayırabilirlerse, oğlak ve koç burcu ikilisi iyi bir çift olabilirler.

Oğlak, kendini bir duvarla sarar. Bu nedenle başlangıçta onu görenler soğuk ve kibirli bir insan olduğunu düşünebilir. Ama onun bu tavrı, diğer insanlar için oldukça da çekicidir. Bu noktada oğlağın bu tavrı, koç burcunu çeken şey olacaktır. Ancak koç bilmelidir ki bu oğlağın kendi duygusal dünyasını korumak ve kırılmamak için koyduğu bir duvardır. Eğer koç burcu gereken güveni ve sadakati verebilirse, oğlak burcu da onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir. İşte bu noktada koç burcuna çok iş düşüyor.

Koç burcu inatçı bir burç olan oğlak burcu ile zaman zaman anlaşmakta sıkıntı yaşayabilir. Ama aşık bir oğlak, bir anda burçlar dünyasının en sadık ve en uysal burcuna dönüşebilir, tabi tırnaklarını çıkarmak zorunda kalmadığı sürece. Biz bu ikiliden umutluyuz. Çünkü benzer karakterlere sahipler ve her ikisi de aşık olduklarında deli gibi severler ve tutkulu birer aşık olurlar. Bu durumda oğlak ve koç burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 7 puan alıyor.

Oğlak Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak kadınının işini zorlaştıracak ve zaman zaman aşk hayatında sorunların yaşanmasına neden olacak olan koç burcu fazlasıyla lider ruhludur. Oğlak kadını da aynı şekilde aşk hayatını ve gündelik hayatını yönlendirmek isteyen bir burç olduğundan dolayı koç erkeği ile karşı karşıya gelebilir. Koç erkeği hayal kurmayı seven bir tipken oğlak kadını gerçek dünyada yaşamayı daha mantıklı görür. Yani aşk hayatında evlilik hayalleri kurmak oğlak kadınını sıkacak ve nikâh masasında oturmayı daha mantıklı bulacaktır. Aşk hayatında her şeyin tadını çıkarmak isteyen oğlak kadını yavaş davranırken koç erkeği ise acelecilikten yanadır.

Oğlak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak burcu erkeği hayal kurmak yerine gerçek dünyada yaşamayı sever. Koç kadını ise hayaller kuran bir tiptir. Bu nedenle oğlak erkeği koç kadınına başlarda ısınmış olsa da zaman içerisinde kurduğu hayallerden sıkılabilir. Oğlak burcu ayaklarını yere basmak ister ve sevdiğinden sadakat bekler. Ancak koç kadını havai biri olduğundan dolayı bir anda kaçamak aşklar yaşayabilir. Oğlak erkeği ile evlenmek isteyen koç kadını mutlaka oğlak erkeğine uyum sağlamalıdır. Aksi halde aşkları uzun sürmez ve evlilikleri de sıkıcı bir hal alabilir.

Oğlak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku