Başak ve Yengeç Burç Uyumu

Toprak ve su ikilisinin anlaşmamak için hiç bir sebep yoktur. Birlikte oldukça uyumlu olan toprak ve su gruplarından başak ve yengeç burçları için söyleyecek çok fazla şey yoktur. Eğer bir başak yengeç burcuna ilgi duyuyorsa, onun için doğru kişiyi bulmuş olabilir. Yengeç burcu, partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başağın çalışkanlığı ve azmi ise yengeç tarafından çok takdir edilecek ve hayran kalakacaktır. Hem yengeç hem de başak, aileye ve ev hayatına oldukça düşkündür. Dolayısı ile bu ikilinin beraberlikleri evlilik ile sonuçlanabilir. Yengeç romantik sözler ve davranışlarla sevgilisini etkilemeyi çok iyi bilir. Başak ise yengeç burcunun romantik tavırları karşısında eriyecek ona hayran kalacaktır. Başak ve yengeç ikilisi, bizden 10 üzerinden 9 puan alıyor.

Başak ve yengeç burçları, astroloji dünyasının en uyumlu çiftlerinden biri olacaktır. Birisi anlatmayı, birisi dinlemeyi sever. Her ikisi de aşka bağlı insanlardır. Başak çok çalışkandır, yengeç ise birlikte olduğu kişiyi her daim destekler. Duygusallığı ile tanıdığımız yengeç burcunun o duygusal ve romantik tavırları, başak burcunun çok hoşuna gidecek ve daha ilk başta ondan çok etkilenecektir. Bu ilişkide dominant olan taraf, başak burcu olacak. Ancak başak burcunun dikkat etmesi ve dilini tutması gerekiyor. Eleştirmeyi çok seven başak burcu, zaman zaman farklı olmadan karşısındaki yengecin kalbini kırabilir. Ve bir yengeç burcunun kalbini onarmak bazen sandığınızdan çok daha zor olabilir.

Yengeç burcu kıskançtır. Başak burcu ise sınırlanmaya hiç gelemez. Bu sınırlar, başak burcunun sıkılmasına neden olabilir. Yengeç burcunun duygularını kontrol altına alması ve karşısındaki kişiye, partnerine güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor. Yengeç burcu, özellikle yengeç erkekleri annelerine çok düşkündür. Bu durum, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde bir başak kadınını fazlasıyla rahatsız edebilir. Bu durumda her iki tarafın da birbirine karşı daha dikkatli davranması gerekiyor. Duygusallığı bırakıp başak ile mantık ve romantik bir ilişki yaşamayı başarabilirse, yengeç burcu da bu ilişkiden tatmin olacak.

Başak Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu kadını ve yengeç erkeği birbirlerine oldukça uygun iki burçtur. Başak kadını tüm duysal ve ilgi açlığını yengeç erkeğinde giderebilir. Birbirlerine olan zıt karakterleri aslında ilişkilerinde onlar için bir sorun yaratmaz aksine daha uzun bir birliktelik yaşamalarına sebep olacaktır. Başak kadını ilişkisinde sadece aşka değil arkadaşlığı da oldukça önem verir. İşte tam bu noktada yengeç erkeği başak kadını için hem çok iyi bir eş hem de çok iyi bir arkadaş olabilir. Bu burç aralarındaki bazı sorunları aşmayı başarabilirlerse çok mutlu ve uyum bir çift olabilirler.

Başak Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını başak burcu erkeğinin aradığı ve her zaman görmek istediği sıcaklığın ve ilginin tam merkezidir. Yani başak erkeği aradığı her şeyi çok rahat bir şekilde yengeç kadınında bulabilir. En zor zamanlarda bile bu iki burç birbirlerine nasıl destek çıkabileceklerini çok iyi bilirler ve hiçbir şekilde pes etmezler. Hele ki sevdikleri için her şeyi yapmayı göze alabilirler. Birbirleri için bazı şeylerden fedakarlık yapmaya başladıkları zaman oldukça uyumlu bir çift olacaklardır. Özellikle başak burcu erkeğinin güçlü yapısı bu ilişkiyi her zaman ayakta tutmaya yetebilir.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku