Başak ve Aslan Burç Uyumu

Toprak grubu üyelerinden başak ve ateş grubu üyelerinden aslan ikilisi, birbirleri için kusursuz çift olmasalar da, aşkta başarılı olma ihtimalleri vardır. Her ikisi de çalışkan olduklarından, bu konuda birbirlerine destek çıkabilirler. Birçok burç başağın çalışma azmine ve hırsına anlam veremezken, aslan onu çok iyi anlayacaktır. Ancak aslan, cinselliğe verdiği önemi karşısındakinden de bekler. Başak için ise cinsellik ikinci plandadır. Bu durumda aslan yeni arayışlar içine girebilir. Eğer başak, onu baştan çıkaracak kozlarını ortaya atabilirse, aslanı etkilemeyi de başaracaktır. Her ikisi de evliliğe ve aileye önem verirler. Birbirleri için doğru kişi olduklarını düşünürlerse, bu ilişki evlilikle sonuçlanabilir. Bu ilişki şimdilik bizden 10 üzerinden 6 alıyor, ancak kendi kaderlerini çizerek, 10 üzerinden 10 alacak bir ilişki yaşamak onların elinde.

Başak ve aslan burcu çiftinin belki de en büyük problemi, birbirleri ile iletişim kurma konusunda olacaktır. Aralarında güçlü bir diyalog olmayan bu ikili, özellikle aralarındaki sorunları tartışmak ve uzlaşmak konusunda sıkıntı yaşayabilirler. Ama yan yana geldiklerinde de birbirlerinden etkilenmeleri kaçınılmazdır. Aslan burcu, başak burcunu çok fazla çekmeyebilir. Bunun nedeni karakterlerinin farklı olmasıdır. Başak burcu eleştirmeyi çok sever ve aslan burcu eleştirilmekten pek hoşlanmaz. Her iki taraf da baskın karakterler oldukları için, birbirleri ile uyum sağlamakta zorlanabilirler. Aşkta %50’nin altında şansları olan bu ikilinin aralarında ne kadar kuvvetli bir çekim olduğu çok önemli. Eğer başlangıçta birbirlerinin dikkatini çekmeyi başarabilirlerse, ilerleyen zamanlarda da birbirlerini anlamak için çaba sarf edebilirler.

Aslan baskıcıdır. Bu durumda yengeç ve balık burçları ile çok iyi anlaşır. Ama başak burcu, onun bu baskısına katlanamayabilir. Bu ilişki başlangıçta eğlenceli gibi görünse de, ilerleyen zamanlarda sıkıcı olabilir. Arkadaş olarak daha iyi bir ikili olmaları kuvvetle muhtemeldir. Ama yine de aşkın gücüne inanmak gerekiyor. Bu ikili zaman içinde iyi bir çift olabilirler.

Başak Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu kadının her zaman aradığı sahiplenme duygusunu aslan erkeği çok kolay bir şekilde karşılayabilir. Aslan erkeğinin liderlik ve macera severlik duyguları her zaman başak kadınını etkileyecektir. Ancak unutmamalısınız aslan erkeği de herkes gibi sahiplenilmek ve ilgi görmek ister. Eğer başak kadını aslan erkeğinin isteklerini karşılar ve ona her şekilde destek olmayı başarabilirlerse aralarında kurdukları bu ilişkiyi kimse kolay kolay yıkamaz. Aslan erkeği evine düşkün bir yapıya sahiptir onun en çok mutlu olması gereken yer evidir. İşte bu yüzden başak kadını aslan erkeğini her şekilde evinde de mutlu ederse çok mutlu olurlar.

Başak Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak erkeğinin cazibeli kadınlara karşı her zaman bir zaafı vardır. En cazibeli burçlardan biri ise herkesin bildiği üzere aslan kadınında vardır. Ancak başak burcu erkekleri şunu unutmamalıdırlar ki aslan kadını parayı oldukça sever bunun yanı sıra o katı görünüşünün altın adeta bir kedi misali duygusal ve sıcak bir kişilik vardır. Eğer başak erkekleri bu noktayı fark eder ve yakalarlarsa aralarındaki uyumu yakalayabilir ve oldukça mutlu olabilirler. Eğer ki aslan kadını birine güvendiyse güveninde kolay kolay yanılmaz başak erkekleri aslan kadınını kırmamaya oldukça özen göstermelidir.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku