Başak ve Terazi Burç Uyumu

Toprak grubuna mensup başak ve hava grubuna mensup terazi burcu için orta karar bir ikili diyebiliriz. Terazi burcu, eğlenceye düşkün oldukça enerjik bir burçtur. Başak ise bu enerjisini işlerine ayırmaktadır. Terazinin geniş arkadaş çevresi, başak için de eğlenceli olabilir, ancak sevgilisine ayak uydurmak için biraz uğraşması gerekecek. İşine verdiği önemi biraz da partnerine verirse, bu ilişki bizden 10 üzerinden 7 alır. Terazi, denge ve adaleti simgeliyor.

Hakkının yenmesinden hiç hoşlanmayan terazi, sadece kendinin değil sevdiklerinin de hakkını aramaktan hiç çekinmez. Onun bu korumacı tavrı, başak burcunu etkilemeye yetecektir. Terazi burcu ve başak burcu ilişkisi, ilişkinin başındaki zorlukları atlatabilirse, uzun soluklu bir ilişki olabilir. Birbirleri için yaratılmış olmasalar da, kalplerini dinlemelerini tavsiye ediyoruz.

Başak burcu eleştirmekten çok hoşlanır. Ancak terazi burcu ile uzun süreli bir beraberlik yaşamak istiyorsa, o her daim eleştiren dilini biraz tutmalıdır. Çünkü terazi burcu her daim kendinden emin adımlar attığı için, eleştirilmek çok da hoşuna gitmez ve oradan uzaklaşmasına neden olabilir. Ancak yine de bu ikili için olumsuz yorum yapmak pek de doğru olmayacaktır. Çünkü başak burcu, hiç kimsenin yanında olmadığı kadar kendini terazi burcunun yanında rahat hissedecektir.

Başak Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Terazi burcu erkeği başak kadının aradığı en büyük özelliklerden birine yani romantik bir yapıya sahiptir. Ancak terazi erkeği hayatının her yerinde olduğu gibi aşk hayatında da birçok kez dengesizlikler yaşar. Bu durum karşısında kimi zaman ne yapacağını bilemeyen başak kadını terazi erkeğine ayak uydurmakta biraz zorlanabilir. Ama şunu unutmayın bu iki burç birbirlerine bir ayak uydurdular mı o zaman parmakla gösterilen çiftler arasına gireceklerdir. İki burç için aralarındaki uyum oldukça önemlidir. O yüzden bir kez uyum yakaladılar mı kolay kolay kaybetmezler.

Başak Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu erkeği terazi kadını her zaman anlamakta zorluk çeker. Çünkü terazi kadını her zaman farklı duygular içindedir. Hiçbir zaman bir anı bir anını tutmaz. Durum böyle olunca ilişkilerinde sorunlar baş göstermeye başlar. Hele ki terazi burcunun aşırı ilgi isteği bir süre sonra başak erkeğini sıkabilir. Ancak aralarında olan sorunları mantıklı bir şekilde el ele vererek aşabilirlerse. Bu ikilinin ilişkisi zaman içinde oldukça tutkulu ve macera dolu bir ilişkiye dönebilir. Eğer ki uzun süreli bir ilişki istiyorsanız biraz uğraşmanız gerekecek. Ancak unutmayın bu uğraşın sonunda sizi çok güzel günler bekliyor.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku