Başak ve Balık Burç Uyumu

Balık burçlarının zor anlaştığı insan sayısı oldukça azdır. Oldukça duygusal ve hassas bir yapıya sahip olan balıklar, insanların ruhuna dokunmayı çok iyi bilir. Bu nedenle başak ve başak burç uyumu da bizden geçer not alıyor. Balık burcunun sezgileri oldukça gelişmiştir, başak burcunun ne istediğini de çok iyi anlayabilecektir.

Balık burcu evine oldukça bağlıdır, başak burcu da oldukça çalışkan. Özellikle balık kadını başak erkeği aşk uyumu ortaya oldukça başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Birbirini anlayan iki burç olan başak ve balık, birlikte, baş başa oldukça hoş vakit geçirebilirler. Balık burcu ve başak burcu uyumu için söyleyecek çok fazla şey yok. Bu ilişkinin evlilikle sonuçlanmaması için hiç bir sebep yok. Eğer birbirlerini dinlemeye ve anlamaya çalışırlarsa, onlardan daha mutlu bir çift olmayacak.

23 ağustos-22 eylül tarihleri arasında dünyaya gelen başak burcu ve 19 şubat-20 mart tarihleri arasında dünyaya gelen balık burcu birlikteliğinde, libidolar tavan yapabilir. Romantik ve duygusal görünen balık burcu, başak burcunun etkisi altına girdiğinde ikilinin arasında inanılmaz bir çekim olacaktır. Hatta bu ikili, birlikte evden çıkmak istemeyebilir. Başak burcu, mantığı ile hareket eder, ama bu ilişkide her şey tersine dönebilir. Balık burcunun duygusal dünyasının etkisi altına giren başak burcu, bu ilişkide dengeyi kurabilirse, hem kendi mutlu olacak, hem de karşısındaki balık burcunu mutlu edecektir.

Başak burcuna mensup kişiler, zaman zaman her şeyi ben bilirim edalarında etrafta gezinebilirler. Onların bu tavırları da birçok burca itici gelebilir. Ama balık, yönetilmekten hoşlanır. İlişkilerinde ipleri karşı tarafa vermekten çekinmez. Bu durumda, bu ikilinin anlaşmaları zor olmayacaktır. Bu ilişki zaman zaman tehlikeli de olabilir. Çünkü başak mantığı ile hareket eder ve tartışma anında aklından geçeni söyleyebilir. Ama burada dikkatli olması gerekiyor, çünkü balık burcunun en ufak bir sözle bile kırılabilecek kadar hassas bir kalbi vardır.

Başak Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Balık erkeği ile kurulacak tüm ilişkiler oldukça duygusal geçecektir. Balık erkeği ne kadar sahiplenmeye ihtiyaçları varmış gibi gözükse de başak kadınının bu ilişkiye temkinli yaklaşması gerekmektedir. Başak burcu gerçekçiliği yüzünden balık burcundan bir süre sonra sıkılabilir. Bu zamana kadar eğlenceli vakit geçirseler de bir anda her şey unutulabilir ve çok büyük sorunlar yaşayabilirler. Öte yandan sorunları el ele vererek ve empati kurarak aşmaya çalışırlarsa aralarındaki uyumu yakalayabilirler. İşte o zaman çok mutlu olurlar.

Başak Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu erkeği için en uygun eş adaylarından biri olan balık burcu kadını başka erkeğini tamamlayan en önemli parçadır diyebiliriz. Hem arkadaşlık hayatlarında hem de özel hayatlarında oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Aralarında bazı sıkıntılar yaşansa da bunu el ele vererek aşabilirler. İşte o zaman onları kimse ayıramaz. Başak erkeği balık kadını istediği gibi yönetebilir ancak bu balık kadınının istediği düzeye kadar olabilir. Her iki burç içinde birbirlerine sahip çıkmaları oldukça önemlidir. Bu iki burç ellerindeki ile mutlu olmayı her zaman bilirler.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku