Başak ve İkizler Burç Uyumu

Çapkınlığı ile ünlü ikizler burcu için daldan dala konmak oldukça heyecan vericidir.Uzun ilişkiler ve evlilik onun için arka plandadır. Ayrıca oldukça sosyal bir burç olan ikizler, evde vakit geçirmektense, yemeği dışarıda arkadaşları ile yedikten sonra dans etmeye gitmeyi tercih eder. Sosyal hayatın içinde fazlasıyla yer alan ikizlerin bu tutumu, başak için biraz sorumsuzca görünebilir. Çünkü başak için işleri ön plandadır. Sosyalleşmek için işten arda kalan zamanları kullanır. Onun bu hırsı ve çalışkanlığı ikizleri etkileyebilir, ancak zıt karakterlerin birlikteliği bu ilişkide ne kadar başarılı olabileceklerini gözlemlemek gerekiyor. Başak, romantik tavırlar ile ikizleri korkutmadan kendine bağlayabilir. Gelecek vaat eden bu ilişki, şimdilik bizden 10 üzerinden 7 puan alıyor.

Başak burcu ve ikizler burcu birlikteliğinde, taraflardan biri çok duygusal olduğu için diğeri de aşkı onunla tadacak. Bu ikili, daha ilk gördüğü andan itibaren birbirinden etkilenecektir. Başak ve ikizler birlikteliği, delice aşkın ortasında sık tartışmaların yaşandığı bir aşk olabilir. İkili farklı karakterlere sahip ve her ikisi de dili durmayan tiplerdir. Bunun sonucunda da hemen her gün bir şeyden kavga çıkabilir. Bu, ikisini de yorabilir. Bu nedenle, tartışmalarda taraflardan en az biri mutlaka ağırdan almalı ve diğerinin gönlünü almalıdır.

Bu ikilinin ilişkileri genellikle başlamadan biten ilişkilerden gösterilir. Oysa bu yanlış bir ifade olacak çünkü başak ve ikizler burcu arasında iyi bir uyum olabilir. Zıt kutupların birbirini çektiğini düşünürsek, ikizler ve başak birlikteliğinde de bu durumdan söz edebiliriz. Ayrıca başak ve ikizler çifti, yatakta da oldukça uyumludur. İkizler burcu yeni bir şeyler denemekten asla sıkılmaz. Bu durumda başak burcunun geniş fantezi dünyasında ikisi birbirini keşfedecek ve uyumlu bir çift olacaklardır.

Başak Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Bu iki burcun birbirine benzer çok özelliği bulunmasına rağmen bir o kadar da birbirlerine zıt yönleri vardır. İkizler burcunun sürekli değişim içerisinde olması ilk zamanlar başak kadınını biraz zorlayabilir. Ancak kafasına koyduğunu yapan ve sevdiği bir şeyden kolay kolay vazgeçmeyen başak kadını eğer isterse ikizler burcu erkeğinin bu özelliğinin azda olsa gitmesini sağlar. Başak burcu kadını toprak grubundayken ikizler burcu hava grubundandır bu özellikleri aralarında uzun bir ilişki yaşamaları için onlara kolaylık sağlar. Bu ikili bir ilişki içine girdiği zaman ilişkileri asla sıkıcı olmaz.

Başak Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu erkeği ikizler kadını ile birlikte olduğu zaman uzun bir süre ikizler kadının sürekli ruh hali değişimine ayak uydurmakta sıkıntı çekebilir. Ancak bunun yanı sıra ikizler kadınının cazibesi başka burcu erkeğini oldukça etkiler ve farkında olmadan ona karşı her zaman bir çekim içinde olur. Bu iki burç bir araya geldiği zaman yada bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça eğlenirler ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamazlar. Ancak uzun süreli bir beraberlik için iki tarafında bazı şeylerden fedakarlık yaparak bazı şeyler için çaba sarf etmesi gerekmektedir.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku