Başak ve Kova Burç Uyumu

Özgür ruhu ile tanıdığımız kova burcunun bu enerjisine ayak uydurabilecek çok fazla burç yoktur. Başak ise çalışkanlığı ve iş hayatındaki başarısı ile konuşulmak ister. Bu ikili, birbirine zıt karakterlerdir. Hasat zamanı dünyaya gelen ve toprak grubuna mensup başak burcu ile su grubuna mensup kovalar birlikte nasıl bir çift olacaklar biz de merak ediyoruz doğrusu.

Başak aşka ve aileye fazlasıyla değer verir. Kova ise rahat ve özgür olduğu bekarlık günlerinden kolay kolay vazgeçmez. Kovayı evliliğe ikna etmek başak burcu için çok da kolay olmayacaktır. Ancak yine de burç özelliklerine bakarak bu ilişki yürümez diyemeyiz. Her iki taraf da hayatını partnerine göre düzenler ve birbirlerini dinlemeyi başarırlarsa, bu ilişki umut vaat ediyor. 10 üzerinden 6 verdiğimiz başak ve kova ikilisi, bu puanı arttırmak onların elinde.

Başak burcu ve kova burcu birlikteliğinin genellikle mutlu sonla bitmeyeceği söylenir. Bu onların karakterlerinin ve hayatlarının farklı olmasından da kaynaklanır. Çünkü kova burcu fazla eğlenceli ve çılgın olabilir. Başak burcu ise daha sakin ve mantıklıdır. Bu durumda birbirlerini anlamak konusunda sıkıntıya düşebilirler. Ancak bu, çok iyi iki arkadaş olamayacakları anlamına gelmez. Hatta ikisi çok iyi dost da olabilirler. Birbirlerini tamamlayacakları konusunda şüphemiz yok. Biri diğerini eğlendirirken, diğeri de ona akıl verip, onu dinleyecektir. Ama aşk hayatında o kadar başarılı olacaklarını söylemek biraz güç olacaktır.

Aşk her şeyi affetmediği gibi, her şeyi de görmezden gelmez. Başak ve kova burçları birlikteliğinde, birbirlerine ters düştükleri noktalarda ciddi tartışmalar çıkabilir. Öyle ki başak kovanın hal ve tavırlarından hoşlanmayabilir. Ama yine de aralarındaki güçlü bağ, onları birbirinden ayrılma fikrinden uzaklaştıracaktır. Her ikisine de iş düşüyor. Başak çenesini tutar, kova burcu da hareketlerine daha dikkat ederse mutlu sona ulaşacak bir ilişki olabilir.

Başak Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Kova burcu erkekleri oldukça dalgın ve unutkan bir yapıya sahiptirler ve asla dakik değillerdir. Çok hayalci olan kova erkeğinin bu durumu başak kadınını oldukça sıkar ve kimi zaman üzülmesine neden olabilir. Çünkü başak kadını her zaman gerçekçi bir yapıya sahiptirler. Bundan dolayı bu iki burç hep bir anlaşmazlık içine girebilirler. Uzun bir süre ilişki yaşadıkları zaman sıkıntılar da baş göstermeye başlar. Bundan dolayı arkadaş kalmaları en mantıklı karardır. Öte yandan anlaşabilecek huyları da olsa kimi zaman bunlar hep geride kalır. Başak burcu kova erkeğinde hiçbir zaman istediğini bulamaz.

Başak Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu erkeği kova kadınından çok etkilenir. İlk buluşmada kova kadını başak erkeğini anında etkileyebilir. Mesela arkadaş oldukları zamanlarda bile birbirlerine karşı hep bir çekim içindedirler. Başak erkeğinin kendince koyduğu kuralları katı bir şekilde değil de yumuşak bir dil ile yerle bir edebilir. Kova kadını başak erkeğini nasıl yumuşatacağını çok iyi bilir. Böyle olunca başak erkekleri neye uğradıklarını şaşırırlar. Birbirinize çok zaman ayırırsanız ve çok zaman geçirirlerse aralarında uyumu yakalamaları çok kolay olacaktır. Aranızdaki uyumu yakaladığınızda ise kolay kolay kaybetmezseniz.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku