Başak ve Oğlak Burç Uyumu

Bir oğlağın anlaşabileceği başka biri varsa, o da diğer bir oğlak ya da başaklardır. Oğlak burcunun iş kolikliğini bilmeyen yok. Onun bu tutumu ve hırsı birçok hovarda burç tarafından gereksiz ve saçma görünebilir. Ancak hasat zamanı dünyaya gelen başaklar, oğlakları çok iyi anlayacaktır, çünkü kendileri de en az oğlaklar kadar hırslı ve çalışkandır. Hem oğlak hem de başak toprak grubunda oldukları için hemen hemen benzer özellikleri taşırlar. Bu onların mutlu bir çift olabileceğine işaret ediyor. Oğlak, dışarıdan oldukça soğuk ve antipatik görünebilir. Ancak yine de, içinde küçük bir çocuk kadar duygusal bir kalbin olduğunu bilmeniz gerekiyor. Onun o katı ve soğuk görüntüsü, kendini korumak için ördüğü duvardan kaynaklanıyor. Başak, romantik sözleri ile değil de hareketleri ile oğlağa güven verebilirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır.

Başak ve oğlak burcu birlikteliği hakkında çok şey söylenebilir. Ama birbirlerini tamamlayan bu ikili, beraber oldukları sürece birbirlerine harika vakitler yaşatabilirler. Hayatta benzer hedeflere ve zevklere sahip olan ikili, özellikle çalışmaktan çok hoşlanır. Özellikle oğlak adeta çalışmak ve kazanmak için dünyaya gelmiştir. Burçlar dünyasında onu en iyi anlayan ise hasat zamanı dünyaya gelen ve en az onun kadar çalışkan olan başak burcu olacaktır. Başak ve oğlak burcu ilişkileri genellikle uzun ömürlü olur. Sakin ama bir o kadar da duygusal bir birliktelik yaşayacaklardır.

Başak burcu, zaman zaman vurdum duymaz olabilir. Onun bu vurdumduymazlığı da oğlak burcunun sinirlerini zıplatabilir. Bu kusursuz gibi görünen ilişki de bir anda çıkmaza girebilir. Oğlak burcuna mensup kişiler, genellikle her şeyi kontrol etmeyi ve kontrol altında tutmayı sever. Başak burcu buna karşı çıkabilir. Çünkü onun doğasında kontrol altında tutulmak, göz hapsinde olmak yoktur. Bu nedenle akrep burcu ile hiç anlaşamaz. Oğlak burcu ile de zaman zaman anlaşmazlıklar yaşayacaktır. Bu ikili, özellikle iş ortamında iyi birer arkadaş olacaklardır. Aşk hayatında ise birbirlerini anlamaları gerekiyor. Aksi takdirde bu ilişki biraz sıkıntılı olabilir.

Başak Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Oğlak burcu erkeği hayatının her yerinde düzen ve uyum arayan burçlardan bir tanesidir. Başak kadını da böyle olduğu için kimi zaman sorunlar yaşayabilirler. Her ne kadar birbirleri için çok uyumlu bir çift olarak gözükseler de aralarında sorunlar yaşanmaya başladığı an eğer ki bu sorunları gideremezlerse işler daha çok sarpa sarabilir. Mesela birbirlerini daha çok kırarak o unutulmaz aşklarını ve güzel günlerini bir anda unutabilirler. İki burçta asla ama asla düşüncesizliğe gelemezler. Eğer ki böyle bir durum olursa geri dönülmesi çok zor kararlar alabilirler. Ancak şunu unutmamak gerekir ki eğer bu sorunları aşarlarsa birbirlerine oldukça bağlı olacaklardır.

Başak Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu erkeği ve oğlak kadını karakter olarak birbirine oldukça yakın burçlardan bir tanesidir. Oğlak kadınının narin yapısını kırmamaya oldukça özen göstermelidir bir başak erkeği. Eğer özen göstermez ise oğlak kadını kendini savunmaya geçer ve aralarında geri dönülmez sorunlar oluşabilir. Özellikle başak erkeği oğlak kadınına tutamayacağı bir söz asla vermemelidir. Yoksa oğlak kadını bunu başak erkeğinin burnundan fitil fitil getirir. Eğer ki başak erkeği oğlak kadını ile sadece zaman geçirirse ve onun tek gecelik ilişkiler kurmak isterse çok yanlış yapar. Çünkü oğlak kadının çok narin bir yapısı vardır ve çok çabuk kırılır.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku