Başak ve Akrep Burç Uyumu

Partnerine aşkı ve tutkuyu iliklerine kadar yaşatabilecek bir burç varsa, o da akreplerdir. Toprak grubuna mensup başak ve ateş grubuna mensup akrep ikilisinden harika ve ateşli bir ilişki ortaya çıkacağından eminiz. Başak burcu, öğrenmeye her zaman hevesli ve meraklıdır. Bu noktada akrepten öğrenecek çok şeyi var. Akrep, aşkı öyle derinden yaşar ve yaşatır ki, insanın hayatında derin izler bırakır.

Delici bakışları ve cazibesi ile insanı etkilemeyi başaran akrepler ve zekası ve çalışkanlığı ile bilinen başaklar, birlikte iyi bir çift olacaklar. Bu ilişki bizden 10 üzerinden 8 alıyor. Birbiri ile aynı karakterde olmamaları, ilişkideki heyecan ve tutkunun korunması için oldukça iyi. Uzun soluklu bir beraberlik yaşamak istiyorlarsa, başak burcunun akrebin güvenini sağlayacak bir şeyler yapmasını tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde akrep burcunun kıskançlık krizleri karşı tarafı sinir hastası edebilir!

Başak burcu ve akrep burcu arasında inanılmaz bir çekim vardır. Bu da, daha birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren birbirlerine doğru çekilmelerini sağlar. Öyle ki başak burcu, akrep burcunu ilk gördüğünde nefret de edebilir. Tabi bu nefretin ilerleyen günlerde aşka döneceğinden bir haberdir. Akrep burcunun delici bakışlarına karşı koyacak birini bulmak bir hayli zordur. İlk etkileşim konusunda sıkıntı yaşayacaklarından şüphemiz yok.

Ancak bir ilişki yaşamak için bu iyi bir ikili mi olacak ondan şüpheliyiz. Zira başak burcu hiç bir zaman yanıldığını kabul etmez ve her şeyi bildiğini düşünür. Bu da akrep burcunu zaman zaman rahatsız edebilir. Çünkü akrep burcu kendine bu kadar güvenen bir başka kişiden çok fazla hoşlanmaz. Bu ilişkide, iki taraf da eleştirilmekten hoşlanmazlar. Ancak ikisinin de eleştirmekten inanılmaz hoşlandıklarını söylemek gerekiyor. Ortaya nasıl bir ilişki çıkacağı ise tam bir muamma. Bu ikili birbirini inanılmaz bir şekilde itebilir de çekebilir de. Hatta birbirini tamamlayan bir çift olabilirler bile.

Başak Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu kadını çekingenliği ile bilinmektedir. Ancak akrep burcu erkeğinin ağzının iyi laf yapması ve aşk öte cinsel hayata daha düşkün olması başak kadının akrep erkeği ile bir ilişki başladığında bazı şeyleri daha çabuk fark etmesine neden olacaktır. Mesela akrep erkeği ile kuruduğu ilişkinin daha çok cinsel Hayat ağırlıklı olduğu gibi. Çünkü akrep erkeklerin en temel ve en aktif olduğu konulardan biri budur. Eğer bir akrep erkeği ile yeni tanıştıysanız hemen evlenmeyi düşünmemelisiniz. İlk önce başak kadınının akrep erkeğine dair bazı şeylerden emin olması ve ona göre adım atması daha mantıklı olacaktır.

Başak Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Eğer ki başak burcu erkeğinin akrep kadını ile arasındaki çekime daha fazla dayanamadığı olursa bazı konularda oldukça dikkatli olmalıdır. Çünkü başak erkeğinin akrep kadını ile çıkacağı bu yolda bazı konular onu oldukça zorlayabilir. Mesela akrep kadını özle hayatı dahil en ateşli ve çekici burçlar arasındadır ve kimi zaman başak erkeği ona karşı koymakta zorluk çekecektir. Özellikle akrep kadını le birlikte olan başak burcu erkeği hiçbir zaman monoton bir ilişkiye sahip olmaz. Hele ki bu ikili birbirine ayak uydurmaya başlarlarsa işte o zaman en güzel günler başlar.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku