Başak ve Koç Burç Uyumu

Başak ve Koç burcu uyumu hakkında söyleyecek çok şey var. Koç burcunun yüksek enerji kaynağından oldukça etkilenen başaklar, çalışkanlığı ve üreticiliği ile liderlik burcu koçu tavlamayı başaracak. Koç kadını başak erkeği ilişkisinden bahsedecek olursak, çalışkanlığı ile kariyerinde belli bir noktaya gelmiş olan başak erkeğinin bu tutumu, koç kadını için oldukça cezbedici olacak. Bu ikili zaman zaman gerginlik de yaşayabilir, ancak her ikisi de biraz fedakarlıkla, ortaya başarılı ve mutlu bir ilişki çıkarabilirler. Koç’un sürekli “ben” diyen yapısı başak için zaman zaman yorucu olabilir, ancak koç aşık olduğunda partnerini mutlu etmeyi de çok iyi bilecektir.

Başak burcu ve koç burcu ikilisi, daha ilk gördüğü anda birbirlerine aşık olabilirler. Aralarında uzaktan bile fark edilen bir elektrik vardır. Bu da, başak ve koç çiftinin yatakta da ne kadar uyumlu bir çift olacaklarını anlamamızı sağlıyor. Koç burcu, girişken ve aktif ruhludur. Başak burcu ise bu aktifliğini iş hayatına saklamak ister. Başak burcu, sabırlıdır ama bir o kadar da eleştirel bir yapıya sahiptir. Bazen dilini tutamayıp fazla kaçırabilir.

Bu da koç burcu sevgilisini rahatsız edebilir. Ama yine de başak ve koç burcu birlikteliği sevgiyle yoğrulmuş, aşkla çevrilmiş mutlu bir ilişki olacaktır. Bu ilişki, zamanla yıpranan ilişkilerden olmayacaktır. Zaman geçtikçe birbirini çözmeye başlayan başak ve koç burcu ikilisi, zamanla gelişir ve bu zaman içinde de güçlenerek kendini geliştirir. İkisinin arasındaki kuvvetli  bağ, zaman içinde birbirlerinin en iyi dostları olmalarını da sağlar. Bu ikilinin kısa bir sürede evlenmeye karar verdiklerini görebilirsiniz. Koç burcu kadını ve başak burcu ikilisi, birlikte mutlu olabilir. Ama başak burcu kadını ve koç burcu erkeği biraz zor ve riskli bir ilişki de olabilir.

Başak Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Koç ve başak burçları birbirlerine zıt karakterli iki burçtur. Ancak bu iki burç arasında çok büyük bir çekim söz konusudur. Başak burcu kadını koç erkeğinin macera sever ruhundan ve kendine güveninden oldukça etkilenir. Öte yandan koç erkeğinin kavgacı yapısı ile başa çıkmayı çok iyi bilir. Çünkü mantığı ile nasıl hareket edebileceğini çok iyi bilir. Bu iki burç bir ilişkiye karar verdiklerinde birbirlerine karşı çoğu durumda anlayışlı olmaları gerekmektedir. Yoksa aralarındaki uyumu ve mutluluğu yakalamaları oldukça zordur.

Başak Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Koç kadınının ilişkilerinde ve hayatında baskın olma ve dediğini yaptırma konusunda oldukça ısrarlı olması başak burcu erkeğinin ondan uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle bu iki burç evlendikleri zaman koç kadının içindeki çalışma istediğinden dolayı evlerinde birkaç sorun yaşayabilirler. Başak burcu erkeği ilgiyi oldukça sevmesine rağmen kimi zaman aradığı ilgiyi koç kadınında bulamaz. Koç kadının inatçı yapısının ardında altın çok narin biri olduğunu uzun süre sonra görebilirsiniz. Başak erkeği koç kadınına ayak uydurmayı başarabilirse aralarında uzun süreli ilişki yaşanabilir.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku