Başak ve Yay Burç Uyumu

Ateş grubuna mensup yaylar ve toprak grubuna mensup başakların ilişkisi oldukça tutkulu bir beraberliği doğurabilir. Ateş grubu burçlar yatakta oldukça ateşli ve tutkuludur. Yay ise cinselliği daha yavaş ve sakin yaşamayı sever. Birlikte ortak bir nokta bularak pekala yatakta da harika bir çift olabilirler. Başak ve yay ikilisi bizden 7 puan alıyor, ancak bu puanı arttırmak onların elinde. Harika bir ilişki yaşamak için her iki taraf da fedakarlık yapmalı. Yay, karşısındakinin aşkından emin olduktan sonra tüm romantizmini ortaya çıkarabilir. Ancak baştan söyleyelim, yay ve başak mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsa, yay özgür ruhundan, başak da iş aşkından biraz fedakarlık etmeli. Aksi takdirde zamanla birbirlerinden uzaklaşarak ayrılma noktasına gelebilirler.

Hem yay burcu, hem de başak burcu oldukça inatçı bir yapıya sahiptir. Bazen işleri öyle inada bindirirler ki, geri dönüşü olmayan yollara bile girebilirler. Bu yüzden onların kendileri kadar inatçı ve ketum olmayan kişilerle birlikte olmaları gerekir. Bu ilişki ikisinden birinin inadı yüzünden bitebilir. Ama bitse bile, ikisinin de üzerinde uzun yıllar etki bırakacaktır.

Çünkü hem başak, hem de yay aradığı tutkuyu ve sevgiyi bu ilişkide bulabilir. Başak burcuna mensup kişilerin kafasında sürekli bir şeyler vardır. Sürekli kafasına bir şeyler vardır ve kafasına bir şeyleri takar. Bu durumda, zaman zaman kafası doluyken karşısındakini kırabilir. Bu durumda yay burcunun, onun fazla üzerine gitmemesi gerekiyor. Ama başak burcu da yay burcunun özgür bir ruhu olduğunu unutmamalıdır. Fazla sıkıntıya gelemeyen yaylar, işlerin içinden çıkamadıkları durumlarda bir anda oradan kaçıp uzaklaşabilirler.

Başak burcu ve yay burcunun düşünceleri temel olarak birbirine benzer. Her ikisi de ayakları yere sağlam basan insanlardır. Ortak amaçları olur, hayatta yapmak istedikleri şeyler benzerdir. Bu durumda da ikilinin evlilikleri uzun sürecektir. Yatakta da ikilinin oldukça uyumlu ve tutkulu olacağını söylemek yanlış olmaz.

Başak Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu kadını yay burcu bir erkekle beraber olduğu zaman onda aradığı ne varsa bulacaktır. Ancak başak kadını bir konuda oldukça dikkat etmelidir. Yay burcunu çok fazla sıkmamalıdır. Çünkü yay burcu özürlüğüne oldukça düşkün bir burçtur ve sıkıya asla gelemez. Eğer başka kadını akrep erkeğinin kendisinden uzaklaşmasını istemiyorsa asla onu sıkmamalıdır. Aşk hayatında olduğu gibi arkadaşlık hayatınızda da başak kadını için en uygun burçlar arasında yay gelmektedir. Yay burcunun yardım severliği herkes açısından oldukça sevilir.

Başak Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Başak erkeği için yay kadını en uygun eş adaylarından biridir. Yay kadını sizin her istediğiniz koşulsuz şartsız yerine getirebilir ancak hiçbir zaman haksızlığa gelemez durum böyle olunca ikili arasında bazı sıkıntılar yaşanabilir. Başak burcu erkeği yay kadını ile bir ilişkiye başladığı zaman unutmaması gereken bazı konular vardır. Bunlardan biri ise yay kadınların özgürlüğüne ne kadar düşkün olduğudur. Başak erkeği yay kadınını ne kadar sıkmazsa yay kadınını daha çok kazanır desek yalan olmaz. Çünkü yay kadını nerede nasıl davranacağını çok iyi bilir.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku