Başak ve Boğa Burç Uyumu

Burçlar dünyasında birbirleri için yaratılmış iki burç, başak ve boğa ikilisinin ilişkileri unutulmaz ve heyecan verici olacaktır. Her ikisi de sevdiği kişiye sadık burçlar olduğundan, bu ilişkide üçüncü kişilerle ilgili problemler pek sık görünmez. Ancak başak karşı tarafın sadakatinden %100 emin olmadan kendini açmaz. Bu noktada boğa burcuna büyük iş düşüyor. Partnerine olan bağlılığını ve sadakatini ispatlayabilirse, başakla birlikte mutlu bir beraberlik onları bekliyor. Aşk hayatlarındaki uyumları, cinsel hayatlarına da yansıyor. Her ikisi de yavaş dokunuşlarla birbirlerine zevk vereceklerinden, yatakta oldukça uyumlu bir ikili olacaklar. Bu ilişki, hem aşk ilişkisi hem de cinsel uyumları ile bizden 10 üzerinden tam 9 puan alıyor.

Boğa burcu ve başak burcu çiftinin arasında büyük bir aşk olur. Tarafların her ikisi de aşka ve romantizme büyük önem verir. Her ikisi de hayatları boyunca gerçek aşkı aramaktan hiç yorulmazlar. Başak, çalışkan ve hırslıdır. Onun bu hırsı, boğa burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Başak ve boğa burcu ikilisinin çok iyi anlaşacaklarından emin olabilirsiniz. Boğa burcunun, burçlar dünyasında en iyi aşk yaşayacağı burçlar oğlak ve başaktır. Her ikisi de tutkulu burçlardır. Başak burcu tutkusu ile karşısındaki kişiyi etkilemekte hiç zorlanmaz.

Boğa burcu erkeği çok kıskanç olabilir. Ayrıca boğalar, oldukça da inatçıdır ve sevgilisini asla kimseyle paylaşamaz. Başak burcuna mensup kişiler ise sosyal çevreleri gelişmiş, oldukça aktif insanlar olabilirler. Onun bu aktifliği ise sevgilisi boğayı rahatsız edebilir. Çünkü başak burcu, birini gerçekten sevdiği zaman aşırı sahiplenir. Bu sahiplenme de sevgilisi boğanın pek hoşuna gitmeyecektir. Bu ilişkinin başlarında boğanın oldukça gizemli olması, başak için oldukça çekicidir. Bu gizemi çözmek için uğraşırken, bir anda kendini ona aşık olduğunu anlamış bir şekilde bulabilir.

Başak Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu kadını ve boğa erkeğinin bir ilişkiye başlamasının ardından kısa sürede uyum ve mutluluğu yakalayabilirler. Ancak şunu söylemek gerekebilir ki başak burcu kadının aslında ona en uygun eş adayının boğa burcu erkeği olduğunu anlaması biraz zaman alabilir. İki burcunda oldukça inatçı yapısı kimi zaman aralarında sorun yaşamalarına neden olsa da bu sorunu aşa bildiklerinde birbirleri için en uygun eş adayı olacaklardır. Boğa erkeğinin ağır başlı yapısı ve her zaman kendine güvenmesi başak burcu kadınının her zaman ilgisini çekecektir.

Başak Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Boğa burcu kadını ve Başak burcu erkeğinin inatçı yapılarından dolayı bir ilişkiye başladıkları ilk zamanlar sorunlar yaşayabilirler. Ancak bu sorunlar uzun süreli olmayacaktır. Bu iki burcun da toprak grubundan olması ister istemez birbirlerine bir çekim hissetmelerine neden olacaktır. Eğer ki boğa kadını ve başak burcu erkeği birkaç zorluğun üstesinden beraber gelerek hala bir ilişki içerisindelerse emin olun boğa kadını başak erkeğini mutlu edebilmek için her şeyi yapar. Ancak şunu unutmayın ki boğa burcu kadını her zaman özgürlüğüne düşkün ve macera arayışında olan bir burçtur. İlişkinizin asla monotonlaşmasına izin vermeyin yoksa bu durumdan iki burçta sıkılabilir.

Başak burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku