İkizler ve Yengeç Burç Uyumu

Peş peşe dünyaya gelen ikizler ve yengeç burçları, ilk bakışta birbirlerinden çok farklı gibi görünebilirler. Çünkü yengeç için aile ve ev birçok şeyin önünde gelir. İkizler ise arkadaşları ile gezip eğlenmeye büyük önem verir. Yengeç evin içinde 1 hafta rahatlıkla vakit geçirebilirken, ikizleri iki gece üst üste evde tutmak biraz zor olabilir. Ama yine de yengeç burcunun romantikliği ve tutkusu ikizleri etkilemeye yetecektir. Yengeç, kadın da erkeği de romantik ve tutkulu bir burçtur.

Bu da burçlar dünyasında tüm burçları etkilemesini kolaylaştırır. Ama ikizler, aşk ve evlilik gibi kurumlara biraz uzaktır. Hayatında öncelikleri vardır ve arkadaşları ile sosyalleşmek onun için çok önemlidir. İkizler ve yengeç ilişkisinde her iki tarafa da büyük iş düşüyor. Yengeç burcu hayata biraz çocuksu bakar, bu da onun duygusallığından kaynaklanır. Onun bu çocuksu yanı da ikizleri kendine aşık etmeye yetebilir.

İkizler burcu zaman zaman paranoyak kararsız tavırlar sergileyebilir. Hele ki aşık olursa, bu paranoyaklığı daha da artabilir. Ama karşısındakinin bir yengeç olduğunu unutmamalıdır. Çünkü yengeç burcu aşık olursa, sadakatini sonuna kadar kullanır ve aldatması çok kolay değildir. İkizlerin bu durumda sevgilisine güvenmesi gerekir. Bu ikili, yatakta da iyi bir ikilidir. Tutkulu bir aşık olan yengeç burcu, yatakta çok daha romantik ve tutkuludur. Onun bu tavrı, ikizlerin de daha tutkulu olmasını sağlayacaktır.

İkizler Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve yengeç burcu erkeğinin bir uyum yakalamaları ve mutu olmaları imkansızdır. Sürekli olarak ilişkilerinin başından beri hep bir sorunla uğraşırlar. Bu iki burç normal hayatta da anlaşmakta güçlük çekebilir. Eğer ki ikizler kadını ve yengeç erkeği bir birliktelik yaşamak istiyorlarsa kesinlik bu iki burcun bazı özelliklerini değiştirmesi gerekir. Yoksa bu istedikleri için boşuna çaba sarf etmiş olurlar. Bu iki burç bir ilişkiye başladıkları zaman birbirlerini oldukça yıpratırlar ve sürekli bir tartışma içerisinde olurlar. Bunun sebebi de iki burcunda zır karakterlerde olmasıdır.

İkizler Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve yengeç burcu kadını çok zıt karakterlere sahiptirler. Yengeç burcu kadını alıngan ve çabuk kırılan bir yapıya sahiptir. İkizler burcu erkeği ise kızdığı zaman oldukça kırıcı olabilir. Bu yüzden bu iki burcun ilişkileri ilk başından itibaren oldukça sorunlu bir ilişki olacaktır. Her tarafı da oldukça yoran bir ilişki asla uzun vadeli olamaz. İlişkileri sürecinde bazı sorunlarını çözmeye kalksalar bile bunu yapmaları oldukça güçtür. Olur da evlilik kararı alırlarsa ki asla bu iki burç o kadar uzun bir birliktelik yaşayamaz. Evlilikleri de sorunlu ve mutsuz geçecektir.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku