İkizler ve Boğa Burç Uyumu

Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna dahil olan ikizler ve boğa burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da olabilir, birbirlerinden kaçışın yolu da olabilir. Bu ilişki ya olacak, ya da olmayacaktır. Çünkü iki farklı karakterin birlikteliği olacağı için, birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekir.

Boğa burcu ne istediğini bilir ve karşısındakinden de bunu bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilirse, hayattan ne istediğini bilirse, bu ilişki için umut olacaktır. İkizler, tartışmak ve kavga etmek için çok şey bulabilir, bu da boğa burcunun başını ağrıtabilir. Ancak boğanın sakinliği karşısında ikizler de fazlası ile sıkılabilir. O dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi, arkadaşlarına vakit ayırmayı sever. Boğa ise çalışmaktan zaman zaman bunlara vakit bulamayacağı için, birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa burcu ve ikizler burcu ilişkisi, genellikle bir hata olarak yorumlanır.  Çünkü her ne kadar umursamaz ve sallamaz gibi görünebilir ancak bu sırada kendi iç dünyasında da kıskançlıktan çatlıyor olabilir. İkizler ise onun bu iç dünyasını fark edemezse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Bu durumda da ilişki başlamadan bitebilir. Ama ikilinin arasındaki çekim, bir anda tüm bilinenleri değiştirebilir ve harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de bunun için her iki tarafın da çok çalışması gerektiğini unutmamak gerekir.

İkizler Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve boğa burcu erkeği tamamen zıt bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple bir uyum yakalamaları oldukça zordur. Normal hayatta da kolay kolay anlaşamayan bu iki burç ilişki esnasında sorun yaşamaları kaçınılmazdır. İkizler burcu kadının enerjik ve hareketli yapısına boğa burcu erkeği sakinliğinden dolayı kolay kolay ayak uyduramaz. Ancak birbirlerine kısa süreli aşık olabilirler ama bu aşkı bir süre sonra her iki tarafta kaybeder. Bundan dolayı bu iki burç kolay kolay uzun bir ilişki yaşayamazlar.

İkizler Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği değişken bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını ise hareketli ve bir o kadar otoriter bir tavrı olduğundan dolayı bu iki burcun anlaşmaları çok zordur. Özellikle bu iki burç bir ilişkiye başladığında bu ilişki oldukça tartışmalı ve sorunlu geçecektir. Bu durumda kısa sürede birbirlerinden ayrılmalarına neden olacaktır. Uzun süreli bir birliktelik ve aşk yaşamaları imkansız denebilecek kadar azdır. Bu iki burç günlük hayatta da zaten kolay kolay anlaşamaz hep aralarında bir sürtüşme olur. Eğer bir ilişkiye başlarlarsa bunun sonu daima mutsuzluk olacaktır.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku