İkizler ve Başak Burç Uyumu

Hasat zamanı dünyaya gelen başak burcu, burçlar dünyasının oğlakla beraber en çalışkan iki burcundan biridir. İkizler ile çok iyi anlaşmaları biraz zordur, çünkü ikizler için iş hayatında yükselmek, hırs o kadar da önemli değildir. Ama bu, birlikte iyi vakit geçiremeyecekleri ya da iyi bir ilişki yaşayamayacakları anlamına gelmez. İkizler ve başak burcu ikilisinin hayata bakışları ve hayattan beklentileri farklıdır. Bu durumda da bir ilişki yaşarken farklı şeylere vakit ayırmaktan birbirlerini biraz ihmal edebilirler.

Bu noktada da ilişki biraz zora girebilir. Ancak başak, çalışkan olduğu kadar sadıktır da. Onun bu sadakati, ikizlerin ona güvenmesini de kaçınılmaz kılacaktır. Birbirlerini neyin önünde tuttukları oldukça önemlidir. Hayattaki öncelikleri arasında bir birilerini tutabilirlerse, o zaman bu ilişki için de umut var demektir.

İkizler burcu, gezmekten ve sosyalleşmekten çok hoşlanır. Bu durumda da başağın daha çok evde vakit geçirmek istemesi, ikizler burcunu rahatsız edebilir. Bu durumda, iyi bir plan yapmaları gerekir. Zaman zaman sosyalleşip, zaman zaman evde vakit geçirmek ikisinin de hoşuna gidebilir ya da gitmeyebilir. Bu ilişki, ya olacak ya da olmayacaktır. Uzun ömürlü bir ilişki olması için, arada kuvvetli bir bağ olması ve her ikisinin de bu ilişki için fedakarlık yapması gerekiyor. Aksi halde ikizler daha ilişkinin başında kaçabilir. Başak burcunun sıkıcı olduğunu düşebilir. Bu ilişkide başak burcuna da iş düşüyor.

İkizler Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve başak burcu erkeği bir ilişki yaşamaya başlarlarsa bu ilişki oldukça tutkulu olacaktır. Bu iki burcun ilişkilerinin oldukça heyecanlı geçmesi oldukça yüksek bir ihtimaldir. Birbirlerini tamamlama özellikleri vardır. Ancak şunu söylemek gerekirse bu sorunsuz uyum aslında sadece sevgili oldukları zaman için geçerlidir. Şayet bu iki burç ilişkilerini daha ciddi bir hale getirirlerse işte o zaman sorun yaşamaya başlarlar. O yüzden bu iki burcun sevgili kalmaları daha iyi. O zaman gerçekten sorunsuz bir ilişki yaşayabilirler.

İkizler Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve başak burcu kadının ilişkileri oldukça zorluk geçecektir. İkizler burcu dediğim dedik ve hakimiyet kurmayı seven bir yapıya sahiptir. Başak burcu kadını ise kısıtlanmaya asla gelemez özgürlüğüne oldukça düşkündür. İşte bu yüzden bu iki burcun uyum yakalamaları oldukça zordur. Kafa olarak bir o kadar çok iyi anlaşan burçlar olsalar da emin olun evlilik süreçlerinde bu asla geçerli değildir. Evlilik kararı aldıktan sonra bu iki burcun evlilik yaşantıları da değil sorunsuz bir yaşamları olamayacaktır.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku