İkizler ve Koç Burç Uyumu

Genellikle ikizler burcu, koç burcunun oldukça tutkulu, hareketli ve enerji dolu karatkerinden etkilenmiş olmalıdır ki böyle bir ilişki başlamış olsun. İki tarafta çabuk pes edebilir ve bu ilişkide en büyük dezavantaj bu olarak göze çarpmaktadır. Biribinize karşı sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. İlişkiyi birazcık zamana bırakmak ve çabuk yılmamak en önemli noktalardan birisidir.

Koç’un yatakta fazlaca aktif ve ateşli olması sizi fazlaca çekecektir. Onun bu ateşli dünyasına ayak uydurmalı, onun istediklerini yerine getirmelisiniz. İkizlerin heyecanlı yapısı koç ile fazlaca uyum gösterecek ve birbirini tamamlayan bir ilişki olacaktır. Bu iki burcun farklı özellikleri olsa da ortak çok fazla noktada birleşecek iyi bir ilişki sağlıyor olacaklardır.Koç’un bu ilişkide başlayıcı ve ateşleyici özelliği ön plandadır. İlk tekliflerin çoğunlukla koçtan çıkması gerekmektedir. Bir sinemaya, yemeğe gidilecek, ya da çıkma teklif edilecekse bunları başlatan mutlaka koç burcu olmalıdır.

Bu ilişki oldukça ateşli ve eğlenceli olacak, uzun soluklu olarak güzel bir birliktelik yakalayabilecektir. İkizler entelektüel zevklere sahiptir. Onun bu duruşu, güçlü zevkleri olan koç burcunu çok etkileyecektir. Çünkü bir koç burcu, güzel ve kaliteli olan her şeyden çok hoşlanır. Bu durumda, ikizler burcundan etkilenmesi de uzun sürmeyecektir. Birbirlerinden farklı gibi dursalar da, bu ikili ortaya eğlenceli ve harika bir ilişki çıkartabilirler. İkizler ve koç burcu birlikteliği sınıfı geçiyor. Ama aralarındaki tutkuyu dile dökmeleri gerekiyor. O zaman daha romantik bir ilişkiye sahip olabilirler.

İkizler Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve koç burcu erkeği mutluluğu ve uyumu yakalaması o kadar da zor değildir. Çünkü bu iki burcun oldukça çok ortak yönleri vardır. Koç erkeği be ikizler kadını enerjik ve hareketli bir yapıya sahip oldukları için birbirlerine ayak uydurmaları o kadar da zor değildir. Koç erkeği ikizler kadınını anlamakta bazı zamanlar zorluk çekebilir çünkü ikizler kadını sürekli bir değişim içindedir eğer ki bu sorunu aşarlar mutlu ve uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Bu evlilikleri içinde geçerli bir kuraldır.

İkizler Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve koç burcu kadını eğer ki aralarında kısa vadeli bir ilişki yaşarlarsa bu ilişkilerinde unutulmaz anlar yaşayacaklardır. İlk zamanlar birbirlerine karşı olan tutumları ve ikisinin de macera severliği oldukça hoş vakit geçirmelerine neden olacaktır. Aslına bakarsanız bunlar sadece kısa süreli ilişkilerinde geçerli değildir. Ama bu iki burç uzun süreli bir ilişki yaşadıklarında bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Özellikle koç burcu kadınının sürekli lider olma isteği ikizler erkeğini sıkabilir. Ancak gene de aralarındaki uyumu yakalayabilirler.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku