İkizler ve Akrep Burç Uyumu

İkizler ve akrep burcunun temel olarak birbirleri ile çok iyi anlaşmaları zordur. Akrep katı görünse de duygusal bir burçtur. İkizler ise duygusallık yerine heyecan ve macera arayışı peşindedir. Ayrıca ikizler, sıkıya gelemez. Akrebin kıskançlığını ise bilmeyen yok. İkizlerin sürekli gezmesi ve sosyalleşmesi, akrep burcunu delirtmeye yetecektir. Özellikle ikizler, eğer akrebin ihtiyaç duyduğu güveni sağlayamazsa, akrep burcunun kıskançlık krizlerine hazırlıklı olmasını tavsiye ediyoruz, çünkü akrep güvensizlik yaşadığında, partnerini bir kafeste yaşıyormuş hissi yaşatabilir. O nedenle, bu ikili güven problemini aşmakta sorun yaşayabilir. Eğer o sorunlarını aşabilirlerse, ikizler ve akrep ilişkisi bizden 10 üzerinden 6 puan alır.

İkizler Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve akrep burcu erkeği çok zıt karakterlere sahiptirler. Bu yüzden bir uyum ve mutluluk yakalamaları oldukça zordur. Bu ikili arkadaşlık hayatlarında da pek fazla anlaşamazlar. Bir ilişkiye başladıkları andan itibaren ikisinin de sert yapısı ve kıskançlığından dolayı bu ilişkide hep bir sorun boy gösterecektir. Her ne kadar çözmeye çalışırlarsa bir o kadar yıpranırlar. Yani ikizler kadını ve akrep erkeği bir ilişkiye başladıkları zaman ister kısa süreli olsun ister uzun süreli emin oldukça fırtınalı geçecektir.

İkizler Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler erkeği ve akrep kadını arasında bir ilişki başladığı zaman ilk anlardan itibaren her zaman zorluklarla dolu bir ilişki olacaktır. Birbirlerine olan bazı zıt yönleri ve kıskançlıkları birbirlerinden uzaklaşmalarına ve soğumalarına neden olacaktır. Bundan dolayı uyumu ve asıl mutluluğu yakalamaları oldukça zordur. İlk başlarda güzel gibi gözükebilirler fakat bir süre sonra ilişkileri monoton bir hal alacaktır. Emin olun her iki burç da yenilikçi bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden birbirlerinden sıkılabilirler. Bu iki burcun aşk yaşamaları oldukça zordur.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku