İkizler ve Oğlak Burç Uyumu

Gelenekçi ve tam bir iş kolik olan oğlak, hovarda ve çapkın ikizler ile zorlu bir ilişki yaşayacaktır. Bu ikili birbirlerini anlamayı başarırlarsa, birlikte çok tutkulu bir aşk da yaşayabilirler. Her ikisi de hem aşkta hem de yatakta ne istediklerini bilirler. Cinsel açıdan oldukça uyumlu olan ikizler ve oğlak çifti, yataktaki performansları ile aşk hayatlarında da sürekli eğlenceli vakit geçirebilirler. Oldukça sosyal olan ikizler, oğlağın işlerine gereğinden fazla vakit ayırdığını düşünür. Oğlak ise onun bu sosyallik merakını biraz fazla bulur. Bu durumda ilişkileri zorlu yollardan geçecektir. Biraz anlayış ile tüm bu problemler çözülür. İkizler, ilk görüşte oğlağın cool görüntüsünden etkilenecek, sonrasında da elde etmek için elinden geleni yapacaktır.

İkizler Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadının ve oğlak burcu erkeğinin aralarında olan ilişki oldukça ilgi çekici ve sıra dışı olacaktır. Aslında ilişkilerinde en büyük sorunları oğlak burcu erkeğinin ikizler burcu kadının hareketli ve enerji dolu hayatına ayak uydurup uyduramamasıdır. Eğer bu uyumu yakalarlarsa aralarında birkaç sorun dahilin de çok fazla sorun yaşamazlar. Ancak ikizler burcu kadının yapısına göre hareketlilik gerektiği için bir süre sonra oğlak burcu erkeğinden ayrılır. Bu yüzden aralarındaki ilişki uzun süreli olmaz.

İkizler Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeğinin ve oğlak burcu kadının uzun süreli bir birliktelik yaşamaları be uyumu yakalamaları için bu ikili arasında tutku dolu bir aşkın olması gerekmektedir. Eğer ki ikizler erkeği ve oğlak kadını birlikte olmak istiyorlarsa bazı özelliklerinden vazgeçmeleri ve uçarı davranışlardan kaçınmaları gerekmektedir. Olma ise ilişkileri oldukça fırtınalı geçmeye başlar. Buda aralarında olan şeyin kısa süreli olmasına neden olacaktır. Oğlak burcunun pratik zekası ikizler erkeği ile kurduğu ilişkide çok fazla ortaya çıkmaz. İkili arasında uzun süreli bir ilişki yaşanması oldukça zordur.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku