İkizler ve Kova Burç Uyumu

Burçlar dünyasında çift karakterli olarak tanıdığımız ikizler burcu, pek ilişkilerin insanı değildir. Sosyalleşmek, arkadaşları ile vakit geçirmek onun için çok önemlidir. Bu nedenle yengeç ve balık gibi duygusal ve sakin burçlarla anlaşması biraz zordur. Ancak onun gibi sosyal bir burç olan kova da en az onun kadar hareketli ve zordur.

Kova burcu, pek ilişkilerin insanı değildir. O, özgürlüğüne çok düşkündür. Genellikle kendi ayakları üzerinde durmayı başara bildiklerinden, evlenmeleri bir hayli uzun sürebilir. Ancak ikizler burcu da en az onun kadar evlilik burcu değildir. Onun bu tavrı ise hovardalığın dandır. Burçlar dünyasının en şıpsevdi burcu olan ikizler burcunun aşık olması için, karşısındaki insanda onu çeken büyük bir şey olmalıdır. Kova burcu, tavırları ile onu kendine aşık etmeyi başarabilirse, ikili için iyi bir ilişki başlangıcı olabilir. Bu ilişkinin uzun ömürlü olup olmaması ise tamamen bu ikilinin elinde. Birbirlerinden sıkılmamak için, ilişkiyi zora koşmamaları gerekiyor. Her ikisi de istedikleri zaman arkadaşları ve sevdikleri ile vakit geçirebilmeli. Bu da ilişkilerini daha harika bir hale getirebilir. Çünkü her ikisi de kısıtlanmaktan hoşlanmaz.

İkizler ve kova burcu ikilisi bizden 10 üzerinden 6 alıyor. Çünkü birbirlerine benzer ama bir o kadar da farklı karakterlere sahiplerdir. Ama bu ilişki bir anda 10 üzerinden 10 alacak bir ilişki de olabilir. Karakterleri ile bu ilişkiyi düzene soka bilirlerse, uzun ömürlü bir ilişki olacaktır.

İkizler Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve kova burcu erkeği hemen hemen aynı karakter özelliklere sahiptirler. Bu kadar birbirlerine benzemeleri ve ortak yönlerinin çok olması aralarında mutluluğu ve uyumu yakalamalarına neden olacaktır. Bu ikilinin ilişkilerinin kusursuz denebilecek derecede olma ihtimali oldukça yüksektir. İkizler kadını ve kova erkeğinin birbirini tamamladığını söylemek asla yanlış olmaz. Bu iki burç bir beraberlik yaşamaya başladıklarında uzun vadeli veya kısa vadeli bir ilişki yaşayabilirler. Birbirlerine unutulmaz aşklar ve anlar yaşatacaklarından asla şüphe yoktur. Uzun süre sonra bile birbirlerinde bıraktıkları izleri unutmaları çok zordur.

İkizler Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve kova burcu kadını arasında fazla uyum ve uzun süreli bir beraberlik beklemek çokta doğru değildir. Ancak sevgili oldukları süre içerisinde bazı sorunlarını aşarak bu birlikteliği evlilik ile sonlandırırlar sa evlilik süreçleri uzun ve mutlu geçebilir. Çünkü bir süre sonra ister istemez birbirlerindeki bazı noktaları tamamlamaya başlayacaklardır. Belki ilk zamanlarda değil ama bir süre sonra evlilikleri tutkulu bir evliliğe dönebilir. Bu iki burç arkadaşlık ilişkilerinde kimi zaman sürtüşmeler yaşasalar da anlaşabilirler hatta çok yakın iki dost olabilirler.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku