İkizler ve Yay Burç Uyumu

Zıt kutupların birbirini çektiğini mi görmek istiyorsunuz? O zaman ikizler ve yay ikilisine bakın. Birlikte oldukça iyi vakit geçirecekleri aşikar. Her ikisi de oldukça sosyal burçlar olduklarından, bolca arkadaşları vardır. Bu da, sohbet ederken birbirlerine anlatacakları çok şey olduğu anlamına geliyor. Diğer çiftler gibi monotonluktan uzak olacak ikizler ve yay ikilisi, bizden 10 üzerinden 8 puanı hak ediyor. Birbirlerinin ihtiyaç duyduğu duygu akışını sağlayabilirlerse, aşkta oldukça uyumlu bir çift olacaklar. 6 ay arayla dünyaya gelen bu ikili, iyi bir ilişki nasıl olmalıdır sorusunun cevabını verecek. İkizler ve yay burç uyumu sınıfı geçiyor. Tek sorun, arkadaşlarından birbirlerine vakit ayıramamaları olacaktır!

İkizler Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve yay burcu erkeği mutluluğu ve uyumu yakalamaları oldukça düşük bir ihtimaldir. İlişkileri boyunca sürekli aralarındaki sorunlarla baş etmeye ve çözüm bulmaya çalışacaklardır. Durum böyle olunca birbirlerine ne zaman ayırabilecekler ne de bir şey paylaşabilecekler. Bundan dolayı oldukça zorlu bir ilişki yaşarlar. İlk başlarda bir sorun yok gibi gözükebilir ancak kısa bir süre içinde ilişkileri çekilmez bir hal alacaktır. Bu iki burcun uzun süreli bir ilişki yaşamaları oldukça zordur. Hele evlenmeleri imkansız denebilecek kadar zordur.

İkizler Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve yay burcu kadını hem hayatlarında hem de ilişkilerinde fedakar bir yapıya asla sahip değillerdir. Bu nedenle bir ilişki kurdukları zaman fedakarlık olmadığından dolayı ve iki burcunda oldukça inatçı olması bu ilişkide büyük sorunların oluşmasına neden olacaktır. Eğer ki bu iki burç birliktelik kararı alıyorlarsa gerek sevgili oldukları dönem de gerek evlilik hayatlarında oldukça çaba sarf etmeleri gerekmektedir. Bundan dolayı da bu ikili oldukça yorulurlar. Bu ikili arasında bir birliktelik çok kısa süre içinde başlar ve başladığı gibi de biter.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku