İkizler ve İkizler Burç Uyumu

İkizler burcu, burçlar dünyasında çift karakterli oluşu ile tanınır. Bu durumda da ikizler burcunun diğer bir ikizler burcu ile olan ilişkisi için dört kişilik bir ilişki olacağını söylemek yanlış olmaz. Burada dört farklı kişiden değil, dört farklı karakterden bahsediyoruz. Çünkü ikizler burcunun bir anı bir anını tutmayabilir ve bir anda diğer karakterini gösterebilir. Ama karşısındaki de ikizler burcu olacağı için, bu ilişki için umut var demektir.

İkizler ve ikizler ilişkisi için zevkli ve eğlenceli bir ilişki olacaktır diyebiliriz. Çünkü her ikisi de sosyal insanlardır ve eğlenceden büyük keyif alırlar. Arkadaşları ile birlikte dışarı çıkmak en büyük keyifleridir. Yoruldukları zaman da evde baş başa vakit geçirirler ki bu zoraki olmadığı için her ikisi için de daha zevkli, daha kıymetli olur. Bu ikilinin konuşacakları hiç bitmez. Sosyal ve aktif insanlar oldukları için her daim konuşacak, birbirlerine anlatacak bir şeyleri olacağından, bu ilişki sıkıcı ya da monoton olmaz.

İkizler burcu, zeki bir burçtur. Her iki taraf da zeki olacağı için, bu ilişki duygusallığın yanında, bir o kadar da analitik ve mantıklı bir ilişki olacaktır. İkizler burcunun gözleri ışıldar. Bu ikili, kavga etmeyip, birbirlerini yemeden durabilirlerse, ikizler ve ikizler burcu birlikteliği bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Ama bu puanı düşürmek de yükseltmek de onların elinde olduğunu da unutmamak gerekiyor.

İkizler Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği birçok aynı huya sahiptir. İkisinin de özgürlüğüne düşkün olması ve hareketli bir yaşantıyı sevmeleri birbirlerine uyum sağlayabilirler diye düşündürse de bu çok uzun süreli bir uyum değildir. Yani ikizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği aynı yapıya sahip olduklarından dolayı ilk başlarda kusursuz bir ilişki yaşamaya başlarlar. Ancak bir süreden sonra aralarında sorunlar ve tartışmalar boy gösterir. Özellikle bu iki burcun bir birliktelik yaşamaları için her iki tarafta çok çaba göstermelidir.

İkizler Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve ikizler burcu kadını arasında kurulan uzun vadeli bir ilişki oldukça çaba gerektiren bir ilişki olacaktır. Ancak bu iki burç beraber bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışırsa uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Bu iki tarafı da oldukça yıpratır. İlk başlarda çok uyumlu bir çift gibi gözükebilirler hatta ilişkileri ilgi çekici olabilir. Ama bu iki burcun uzun vadeli bir ilişki kurmaları ve uyum yakalamaları oldukça zordur. Daha önce dediğim gibi eğer kısa süreli bir ilişki yaşarlarsa emin olun birbirlerine unutulmaz anlar yaşatabilirler.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku