İkizler ve Aslan Burç Uyumu

İkizler ve aslan burcu ikilisinin mutlu olmaları kuvvetle muhtemeldir. İkizler burcu zarafeti ve çekiciliği ile aslan burcunu rahatlıkla etkileyebilir. İkizler burcu bakımlıdır ve görünüşüne her zaman özen gösterir. Aslan burcu ise güzele ve güzel olana her zaman değer verir. Bakımlı ve güzel görünen bir insan, aslan burcunu daha ilk başta bile çok etkileyecektir. Bu durumda aslan burcu ikizlerden etkilenmekte zorlanmayacaktır.

Aslan burcunun o baskın karakteri ve kendinden emin oluşu da ikizler burcunu en etkileyen şey olacaktır. Ayrıca aslan lüks zevklere büyük önem verir. Hiç düşünmeden maaşının yarısını pahalı bir saate harcayabilir. Kimileri için bu bir şey ifade etmese de, aslan burcunun bu lüks görüntüsü ve zevkleri, ikizler burcunu kendine çekecektir. Aslan burcu, genellikle emretmeyi sever. Bu nedenle de iş hayatında yükseldiklerini görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde de emreden taraf olmak ister. Ancak karşısındakinin bir ikizler olduğunu unutmamalıdır, zira ikizler burcunun onun emirlerinin altına girmeye hiç niyeti yoktur.

İkizler burcu sosyaldir. Aslan burcu ise zaman zaman fazlasıyla kıskanç olabilir. İkizler kadını ve aslan burcu erkeği biraz zorlu bir ilişki olabilir. Çünkü o arkadaşları ile eğlenmek istediğinde, aslan bundan rahatsız olabilir. Ortamda başka erkeklerin de olacağı fikri ise aslan burcunu rahatsız etmeye yetecektir. Eğer aslan bu tavırlarını engelleyebilir ve kıskançlıklarını törpüleyebilirse, ikizler de yeterli güveni ve sadakati gösterebilirse, bu ilişki bizden 10 üzerinden 8 alır.

İkizler Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İkizler burcu kadını ve aslan burcu erkeğinin uyumu ve mutluluğu yakalama şansları oldukça yüksektir. Bu iki burcun birliktelikleri oldukça neşeli ve hareketli geçecektir. Ancak unutulmaması gerekir ki her ilişkide olduğu gibi bu iki ilişkide de çaba sarf etmek gerekir. Eğer ki bazı sorunlarını beraber başarılı bir şekilde aşmayı başarırlarsa çok mutlu bir çift olacaklardır. Ortak yönlerinin oldukça çok olması bu ikilinin uyum yakalayabilmesini kolaylaştırıyor. Eğer ki bu iki burç evlilik kararı alırsa evliliklerinde ufak tefek sorunlar olsa dahi oldukça mutlu bir birliktelik yaşarlar.

İkizler Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu kadını ilgi ve güzel sözlerden oldukça hoşlanan bir burçtur. İkizler erkeği ise oldukça güzel kelimeler kullanabilen bir yapısı vardır. Bu iki burcun daha birbirini tamamlayan birçok özellikleri vardır. İşte bu yüzden bu iki burcun gerek normal hayatta gerek ilişki hayatlarında uyum yakalamaları oldukça yüksek bir ihtimaldir. Aslan kadını bu ilişki için gayret gösterir ve çabalarsa emin olun aralarında kolay kolay bir sorun kalmaz. Eğer bu iki burç aşk yaşamaya başlarlarsa bu aşk oldukça tutkulu olacaktır.

İkizler burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku